• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Witcher 3'ün Xbox One ve Playstation 4 Grafik Karşılaştırması

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Floye
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Floye

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 May 2009
Puanı
28
f0kJqOJup

Büyük bir hevesle beklenen The Witcher 3: Wild Hunt oyuncuları ile yarın buluşuyor ! Bundan önce PS4 ve Xbox One konsollarının karşılaştırılması yayınlandı.

idGkPgLOp

Bana soracak olursanız açık ara fark PS 4 önde. Tabii ki bu karşılaştırmada PC daha iyi diyenler olacaktır. Ancak unutmayın ki bu sadece konsollar arası bir savaş. Konumuza dönersek, Bana göre PS 4 Xbox'tan her zaman daha iyi olmuştur. Videodan da görebildiğiniz üzere PS 4 gözle görülebilir bir fark atmıştır. Bu ilk değil, diğer oyunların neredeyse hepsinde de sonuç aynıdır. Ancak karar tabii ki siz sevgili oyuncularımızda.​

Geri