• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Wizard-bard mı wizard_cleric mi ?

Aktiflik
K.Tarihi
20 Ağu 2011
Puanı
2
arkadaşlar şuan sp farmdayım sp farmı bitirince sizce hangisini yapıyım WİZARD-BARD MI WİZARD_CLERİC Mİ ?

bu cleric kasarken iyi ama hızlı koşma sorunu var bard la daha hızlı kasılıo diye duydum

Wizard - Bard son levele kadar çok iyi yaptığını düşünürsün ama aksılma işleri bitince clerici ararsın her yerde :)

bende cleric düşünüyorum zaten çünkü bard bi yere kadar zaten 2 tane adam gibi buff ı var bi hızlı koşma bide noise ama cleric te ki bufflar la partylerin aranan adamı oluruz diye düşünüyorum?

ama cleric sp fazla istiyormu o da var bunla ilgili görüşleriniz ne :alkis

çok haklısın bende bi wizard-cleric kullanıcısıyım ve acayip memnunum ama bi tavsiye cleric skillerine özen göster partilerde ne aranıyosa o skillere ağırlık ver derim yani bol bol sp farm :D

[sıze=5]yorum yapan bütün arkadaşlara teşşekür ediyorum kararım wizard-cleric[/sıze]

Wizard/Cleric.Bard yan charlar,fw charları,pt charları için uygundur genelde.

sırf noise için bard derim :drunkssadece pt'de kasılacağım dersen cleric tabiiki :)

Geri