• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Wizard-Cleric mi?Blade-Cold-Fire mı?

Gloomy Woods

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
28 Ağu 2011
Puanı
13
Arkadaşlar 110 cap olan bir servera başladım.Server 1 aylık.Oyuna azda olsa para yatırıp güzel bi set dizicem fakat bir sorum olacak.

Sizce:Wizard-Cleric mi,Blade-Cold-Fire mı?

Unique Rank her ayın birinde resetleniyomuş.Unique bu güne kadar pek kovalamadım.Sizce hangisini açsam?

Wizard-Cleric:açıp hem unique rank için unique mi kessem hemde pvpde atarım.
Blade-Cold-Fire:açıp sağlam bi pvp charı mı yapsam?

Unique bu güne kadar pek kovalamadım fakat unique rank falan zevkli olur gibi. :) Kafam karışık yardım,fikirlerinizi esirgemeyin.

NOT:Hangi build olursa olsun seti en az +15 fb nova,silahlarıda +17+18 fb power silah yapıcam.)

Yardım.. :grin:jil:

Oyuna başka karakterle girip bir bak, büyük ihtimal herkes wizard açtığından sen de açarsan sıkılabilirsin. Blade dene derim.

İsro oynuyodum bıraktım artık.Hiç unique peşinden gitmiyodum.Bi wizard açıp unique mi kovalasam diyorum.Ama bi yandan blade'mi açsam diyorum. :(

Bundan önce 1 kere oynadım isro dışında silkroad.Pvp server olarak. Kafam karıştı ne yapacağıma karar veremiyorum. :)

Serverda wizard char çok yok.Ama benim serverda dikkatimi çeken 2-3 gündür takip ediyorum oyunu sadece 1 tane blade gördüm.Bu enterasan geldi bana serverda blade çok nadir yani.

Serverda wizard char çok yok.Ama benim serverda dikkatimi çeken 2-3 gündür takip ediyorum oyunu sadece 1 tane blade gördüm.Bu enterasan geldi bana serverda blade çok nadir yani.

Warrior ya da diğer str charlar da durum ne? Eğer onların da sayısı az ise demek ki PvP olayında güzel ödül yok. Ve ayrıca Intensify'in dediği gibi blade oynamak zordur. Blader/Glavier/Fire buildiyle krallık tahtında olursun tabii oynayabilirsen.

Server'ın durumuna göre bak hangisinde ortam daha fazla ve zevkli ise seçimini yap.

Pwp yapan , kervan çeken mi çok ? yoksa herkes ptlerini kurup uniqe peşinde mi geziyor ortam ordamı geçiyor ?

Sonuçta oyunu oyun yapan ortamıdır ortam olmadıktan sonra hiçbir anlamı olmaz.

Bu ikisine biraz göz gezdir ona göre aç çünkü ikisi birbirinden çok ayrı bir karekter tercih tamamen senin.

Geri