• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

WiZaRD CleriC REHBERİ (ORJİNAL) 2014

üyeciler

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
4 Ağu 2009
Puanı
1
EVET ARKADAŞLAR YENİ 2014 WİZARD CLERİC REHBERİ SP İSRAFI YOK TAMAMEN ORJİNAL "SPEEDYKİNG" KARAKTERİNİN YAPILANDIRMASIDIR...[:'(]

Ni
çin Wizard Cleric ?

Wizard'lar oyun içerisinde Int ağırlıklı karakterler arasında en fazla vuruş gücüne sahipler. Herhangi bir PVP, meslek yada kasma partisinde en çok arananların başında geliyorlar.

Master olarak Wizard'ı kullanırız yanına neden cleric tercih ettiğimiz konusunda şu açıklamayı yapıyorum wizard değiğim gibi bu oyunda çok yüksek vuruş gücüne sahip fakat defans gücü düşük bir karakter işte buradada Cleric defans buff'lar devreye giriyor..

NE GİYMELİ (ROBE)

Z17pXa.jpg

NE TÜR SİLAH KULLANMALI (STAFF)

ozrpXm.jpg

ÇOK AZ SP İLE MÜKEMMELLİĞE ULAŞIN

KIRMIZI İLE İŞARETLEDİKLERİM KESİNLİKLE (AÇILMALI)

MAVİ İLE İŞARETLEDİKLERİM (İSTEĞE BAĞLI)

SİYAH İLE İŞARETLEDİKLERİM KESİNLİKLE (AÇILMAMALI)

WİZARD

XYLNqj.png

CLERİC
QgZNYG.jpg
STR,INT,FİZİKSEL BÜYÜ SAVUNMA BUFF'LARI

BU SKİLLER DIŞINDAKİ HİÇ BİR SKİLL BİR İŞİNİZE YARAMAYACAKTIR EĞER MERAK EDİCEK OLURSANIZ BURAYA MESAJ ATMANIZ YETERLİ OLUCAKTIR

WİZARD

CLERİC

RESİMLERDE AYNI SATIRDA AÇILAN 2.Cİ SKİLLER DEVAM SKİLİDİR YANİ 1 AÇTINIZIN DEVAMIDIR...

Son düzenleme:
Dostum, alınma ama sen Wizard/Cleric char kullanmayı bilmiyorsun.. En başta Offring, ardından soul bufflar(phy,mag def. veren) ve Lighting serisinde ki hiç bir skilli kesinlikle açmayın demişsin.. Yine de eline sağlık düşünüp hazırlamışsın ama senin skill düzeni ile charı ne bota salarsın, ne de pvp yaparsın..

Geri