• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Wizard Hakkında

BurhanKzn

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
25 Nis 2009
Puanı
1
83 Lwl bir wizardım var blackpearl da.

Bütün set dizildi 80 lwl sos npc den alınma soslar. 72 73 Lwl niyalardan 1k , 1.5 k yemesi normal mi ? Skiller, sonra c ekranı herşey normal. Sorun ne olabilir ? Yoksa herhangi bir sorun yok mu wizardlar böyle mi?

Şimdiden teşekkürler

robe giyip niya shamanlara gidebilirsin yada l.a giyip winglerde pt ye girebilirsin ki l.a çok daha mantıklı oluyor bana göre wizard'da :)

Niya Shamanlarda Nuker ile görev yaptım. Bir iki kere yattı görev yaparken levelim 72~73 idi. Eskilerden kalma +7 SOS lar vardı. Sadece iki parça görevle gelen account-bound sos la kasmama rağmen biraz biraz zorlandım. Düşünün Çin charda pot basma sıkıntısıda yok. Elimde Seal of sun kılıç +5 , kalkan sos sonrası 72 level düz kalkan. Tabii burada anlatmak istediğim stamina, str , int gibi item üzerindeki blueların full olması oldukça önemli. Eğer Life açıp Niya archerlara tek atabiliyorsanız. Öyle denemenizde fayda var, tabii party moblara saldırmamak şart.

Ne yazikki wizard solo kasmada(tek basina kasmada) cok zayif. Yukari wizard la ilgili konu actim orda eksik yanlarini gorebilirsin. Bunun cozumude yok arkadas. Wizard oyundaki en dayaniksiz char. Light armor giysen bu sefer hareket kabiliyetin azalir ve mp tuketimi artar seni baska sikintilar bekler. Ne kadar mp arttirici elbisede giysen sos da giysen wizard 3 tane envyi gorunce serilir. Wizardi sadece kendine ait parti varsa ordan bard ve cleric bufflari ni alaraktan kullanabilirsin. 100lvlde stat resetleme alicaksin bence charini degistirmek icin iyi bir firsat:grin

Geri