• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Wizard kendi leveline Tek atamıyor. Konu hakkında bilgi edinmek istiyorum ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan emc
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

emc

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
14 May 2009
Puanı
1
Arkadaşlar 115 level wizard/bard full int karakterim var. Üstündeki bütün itemler, silah, aksesuar dahil hepsi full 8 str / 8 int ve ayrıca 5 str,5 int veren flag mevcut
Elimdeki silah Degree 12 ve (+12) değerleri 7800 küsür maksimum değeri.. şimdi 115 level olsun, 114 level olsun soul guardian, water guardian veya 116 crueal Zealot olsun hatta Lion lar dahil, Temple Guard lar bunlara tek seferde indiremiyorum. Bunları tek alan minimum silah hangisi olmalı, D13 Legend alacak gold'um pek yok. Oyunda birçok şeyin fiyatı artarken, fiyatı fazla olan birçok itemde artık önemsiz hale gelmiş.

2) ikinci Sorunum eskiden 110 levellerde 800 mob öldür 8 milyon exp görevleri vardı. hem SP , hemde Exp de önemli etkisi oluyordu. Fakat Jupiter Temple da ne yazık ki tek bir Mob öldürme görevi yok, olanlarda yüksek level tek başıma başa çıkamıyorum. Hiç kimseyi tanımadığım için parti de yok,
2 veya 3 çeşit mob öldürme görevleri var. Magical attack yapan (Büyüsel saldırı) tek mob olan böyle görevler var mı ? Crueal Zealot mesela magical attack oldukça için

Benim ayarladığım scriptlerde mobları öldürdükten sonra gidip NPC teslim edip tekrar kasıyordu.

> NOT : Eskiden Caspian serverda oynardım. ibot bitince bende oyunu öylece bıraktım. yeni servera geçerken itemlerin bazıları , 114 level gri wolf , toplayıcı pet dahil silinmiş. Bende kaldığım yerden elimde ne varsa devam etmeye çalışıyorum. Hani diyorum 120 leveli görmeden ölemeyeyim ::cry:

Son düzenleme:
Geri