• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Wolfteam Hediye Kuponu Nasıl Yüklenir.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Saint
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Saint

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Nis 2009
Puanı
235
Merhabalar,

Wolfteam Hediye Kuponlarını nasıl kullanacağınızı biliyor musunuz?

Bu konu sayesinde, sorun yaşamadan elinizde ki kodları kullanabileceksiniz.

- İlk adım olarak bu linke tıklıyoruz.

-İkinci adım olarak buradaki linke tıklıyoruz.

- En son Wolfteam'i seçerek boşluğa Hediye Kodunu giriyorsunuz. Bu işlemleri doğru bir şekilde yaptıysanız, hediyeleriniz problemsiz olarak gelmiş olacaktır.

Diğer Detaylar:

Aynı dergiden alınan veya birbiri ile aynı özelliğe sahip olan kodları, bir defa girebilirsiniz. İkinci denemenizde başarısız olacaksınız. Ancak farklı hediyelere sahip ya da farklı dergilerden, etkinliklerden ve kampanyalardan kazanılan kodları kullanmanız mümkündür.

Alıntı Değildir

Son düzenleme:
Eline sağlık gerçi gereken anlatımı joygame yapmıştı ama olsun :)

Geri