• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

WolfTeam Oyuncu Şikayet Etme [Resimli Anlatım]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Screwy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Screwy

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Eki 2011
Puanı
175
Merhaba arkadaşlar,

Wolfteam'de yenilgiyi kabullenemeyen bazı şahsiyetler sürekli küfrederek oyunun huzurunu kaçırıyor. Hatta bazen kendilerini aşarak aile değerlerine bile küfrediyorlar. Ve bizide küfüre teşvik ediyorlar. Bu kişilerin hakettiği cezayı alması için onları JoyGame ekibine nasıl şikayet edeceğinizi anlatacağım.

Öncelikle oyun içinde F8 tuşuna basarak ekran görüntüsü alıyoruz. Daha sonra bu ekran görüntüsünü WolfTeam'ın dosyalarının içinde 'ScreenShot' klasörüne girerek ekran görüntüsünü herhangi bir resim düzenleyicisi (örn.: paint) ile açıyoruz. Resim üzerinde hiç bir oynama yapmıyoruz. (İşaretleme veya kesmede dahil) Daha sonra sol üst köşeden 'Dosya > Farklı Kaydet' diyerek resmi JPG formatında kaydediyoruz. Ve aşağıdaki adımları izliyoruz:

Adım 1:

Öncelikle WolfTeam sitesine giriyoruz. (Hesabınıza giriş yapmış olmalısınız)

Adım 2:

Sayfanın en altına inerek 'Destek' linkine tıklıyoruz.

1-7.jpg

Adım 3:

Açılan sayfada 'Yeni Talep Gönder' butonuna basıyoruz.

2-8.jpg

Adım 4:

Bu listeden hangi oyun için talep göndereceğimizi seçiyoruz. (Biz işimi WolfTeam ile olduğu için 'WolfTeam'i seçiyoruz
smiley.gif
.) WolfTeam'e tıkladıktan sonra yeni bir liste açılacak. Ordan kategoriyi seçiyoruz. (Biz küfreden oyuncuyu şikayet etmek istediğimiz için 'OG Desteği ve Bilgilendirme Talebi'ne tıklıyoruz) Burdanda konuyu seçiyoruz. Konuyuda seçince yeni bir form oluşacak altta.

3-5.jpg

Adım 5:

Oluşan forma dilekçemizi yazıyoruz ve gönder butonuna basıyoruz. (NOT: Yukarda verilen siyah yerdeki kurallara göre dilekçeyi oluşturun.)

4-4.jpg

Bu kadar. Ve bundan sonra OG'lerin (Oyun Görevlisi) talebimizi yanıtlamasını bekleyeceğiz.

ALINTIDIR...

Geri