• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

WordPress (Woocommerce) Seçenekli Ürün Ekleme Hakkında

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Nursis
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Nursis

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2010
Puanı
760
Herkese merhabalar. Sizlerle benim için çok önemli ve acil olan bir sorunumu paylaşmak istiyorum.

WordPress ve WooCommerce eklentisini kullanan kişilerin olduğunu düşündüğüm için bu konuyu açma gereksinimi duydum. Hiç uzatmadan sorunuma geçmek istiyorum.

WordPress üzerinde E-Ticaret sistemim kurulu ve içindeki ürünlere seçenekler ekliyorum. Buraya kadar bir sorunum yok. Asıl sorunum kaba taslak bir şekilde anlatmam gerekirse aşağıdaki şekilde;

Ürünüm için gerekli seçenekleri ekliyorum

Y4LbGE.jpg

Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi ürünüme 4 adet seçenek ekledim ve daha sonra bunları yapılandırmak amacıyla 'Varyasyonlar' bölümüne gidiyorum ve ComboBox şeklinde görünen seçeneklerime varyasyonlar ekliyorum.
jBOndD.jpg

Tam olarak takıldığım yer burası aslında. Şimdi benim istediğim olay şu; Gördüğünüz gibi eklediğim tüm seçenekler yeni varyasyon eklediğim zaman 4 seçenek olarak geliyor. Ben burada 1 seçeneği seçtiğim zaman 2. seçeneğin ürün sayfasında görünmesini istemiyorum.

Bunu bir nevi filtreleme mantığı olarak düşünebiliriz. Bu konuda bilen arkadaşların yardımcı olmasını bekliyorum. Bunun dışında herhangi bir sorunla karşılaşmıyorum. Daha önce hiç bu tür varyasyon ekleme olaylarına girmediğim için mantığını doğru bir şekilde analiz etmekte zorlanıyorum açıkçası. Şimdiden teşekkürler.

Geri