• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

World Of Tanks - Üyelik alımı & Şifre değişimi [Resiml & Videolu Anlatım]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Angelina
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Angelina

O Şimdi Asker
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
6 May 2009
Puanı
442
55s80.jpg

Merhabalar arkadaşlar,her oyunda olduğu gibi bu oyunda da kayıt olmanız kaçınılmaz :) Nasıl kayıt olunur ve nasıl şifre değiştirilir sorunun yanıtı bu konudadır. ^^

Öcelikle vereceğim linke tıklıyorsunuz ve formu kendinize özel dolduruyorsunuz :)

Tıkla ve Gir

5mmvxl.png

daha sonra..

148ptgl.png

Şimdi bu bölümü anlamayanlar vardır hemen açıklayalım.Şimdi arkadaşlar önceki formda kendimize ait doldurduk ve bir e-posta belirttik bu belirttiğimiz e-posta adresinize bir aktivaston kodu veriyor ve siz o kodu "Enter confirmation code"adlı bölüme kopyalıyıp yapıştıracasınız.Ardından da "Active Account" tıklayacaksınız ve kayıt olmanız başarılı bir şekilde gerçekleşecektir.

Örnek kod ;

k3ptf.png

2zg6gc2.png

Üyelik tamamlanmıştır.

Şifre Değiştirmek

Bu kısımda nasıl şifre değiştirebiliriz onu göstereceğim sizlere.Biraz karışık olsa da 1 dakikada öğrenebileceğiniz bir şey. :)

başlayalım ^^

Öncelikle vereğim linke tıklayıp,siteye girip üyelik girişimi yapıyoruz. Tıkla ve Gir

daha sonra..

2s94snm.png

Nickimiziin üzerine gelin bir kez tıkladıktan sonra "My Profile" diyoruz.

daha sonra..

n71kdt.png

"Change Password" tıklıyoruz.

daha sonra..

2e6f1j7.png

Eski ve yeni şifremizi yazdıktan sonra en altta bulunan "Save" tıklıyoruz ve artık şifremiz değişmiş oluyor. (:

vxj6km.png

Bu kadar.Bir sorunuz/sorununuz olur ise konu altına bırakın yardımcı olmaya çalışırız. :(

Videolu olarak anlatım

iyi oyunlar/iyi forumlar. ^^​

Son düzenleme:
Geri