• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

World of Tanks (WoT) Hesabım Çalındı Ne Yapmalıyım?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

Hesabınız kırıldığında yapmanız gerekenleri aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Adım 1: Panik yapmayın

Hesabınızı güvenli ve zarar görmemiş şekilde geri alacaksınız. Teknik Destek Servis ekibimiz hesabınız ile ilgili tüm sorunların çözümü için size yardımcı olacaktır.

Adım 2: E-posta hesabınızı kurtarın

E-posta hesabınızı kurtarmanız çok önemlidir. Bu, sadece bir düzenbazın oyun hesabınıza tekrardan erişim sağlayabilecek olmasından değil; tüm şifre ve gizli soru değişiklikleri bildirimlerinin e-posta adresinize yollanması açısından da önemlidir.

E-posta hesabınıza erişemiyorsanız, lütfen e-posta adresinizi kurtarmak için e-posta servisinizin teknik destek servisiyle iletişime geçin. E-postanızı kurtardıktan sonra lütfen aşağıda belirtilen talimatları izleyin:

E-posta hesabınızın güvenliğini sağlayın.

E-posta hesap şifrenizi değiştirin

Adım 3: Oyun hesabınızı kurtarın ve güvenliğini sağlayın

E-posta hesabınız kurtarıldıktan ve güvenliği sağlandıktan sonra, lütfen oyun hesabınızın şifresini özel formu kullanarak değiştirin. Bu, hackerların hesabınızı tekrar ele geçirmesini önleyecektir.

Kişisel bilgilerinizi kontrol etmek için oyun hesabınıza girin ve Destek Servisi'nden gelen herhangi bir talep olup olmadığına bakın. Hacker'ın bir şeyler değiştirip değiştirmediğine bakın ve notlar alın. Hacker, Destek Servisi ile iletişim kurmuş olabilir (örneğin, oyun hesap e-postasını değiştirme talebi yollayabilir) Bu gerçekleşirse, hacker tarafından sunulan bilgilerin bölümünü ve bu bilgilerin yanlış olduğunu ticketınızda belirttiğinize emin olun. Bu noktada gizli sorunuzu da değiştirmenizi şiddetle öneriyoruz.

Adım 4: Ne olduğunu bize ayrıntılarıyla anlatın

Hesabın güvenliğini sağlamak ve kurtarmak için izlediğiniz tüm prosedürleri içeren, karşılaştığınız problemi anlatarak Teknik Destek Servisi'ne yeni bir ticket yollayın.

Herhangi bir şeyin kayıp olup olmadığını kontrol etmek için oyun hesabınızdan oyuna girin. Bir şeyin kaybolduğunu anlarsanız bunu ticketınızda belirtin.

Kaybolan nesnelerin tümüyle kurtarılacağını garanti etmediğimizi unutmayın, fakat hacker tarafından kaldırılan şeyleri geri getirmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Adım 5: Sabırlı olun

Teknik Destek Servisi üyeleri izinsiz erişimler hakkındaki tüm şikayetleri ciddiyetle inceler ve bunlar üzerinde dikkatle çalışır. Her durum ayrı olarak incelenir ve hesabın kurtarılması ve tekrar sahip olunması zaman gerektirir. Hacker'ı belirlemek, durdurmak ve cezalandırmak için araştırmalar yapıp gerekli tüm eylemleri gerçekleştireceğiz. Fakat bu sürecin tamamlanması zaman alacağından dolayı lütfen sabırlı olun!

Sorununuzun çözümünü beklerken hackerın cezalandırılacağı fikri sizi morallendirir diye umut ediyoruz.

Adım 6: Hesabınızı güven altına almak için mümkün olan tüm yöntemleri kullanın

Teknik Destek Servis ekibi hesabınıza başka izinsiz girişlerin riskini en aza indirmenize yardımcı olacak basit kuralları içeren özel bir makale hazırladı.

Geri