• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

World of Tanks (WoT) Hesabın Bir Cep Telefonuyla İlişkilendirilmesi Rehberi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

Hesabın Bir Cep Telefonuyla İlişkilendirilmesi

wot_phonelink_684x280_ad_001_v2.jpg

Oyun hesabınızı bir cep telefonuyla ilişkilendirerek, bir sorun yaşadığınızda hesabınıza tekrar erişim sağlayabilirsiniz.. Bu özelliği etkinleştirdiyseniz, cep telefonunuza gönderilecek bir doğrulama kodu isteyerek parolanızı değiştirebilir ve böylece hesabınızı kötü niyetli kişilerden koruyabilirsiniz.

• Hesabınızı ilişkilendirdiğiniz cep telefonu numaranız, sadece kodu içeren SMS mesajının size ulaştırılması için kullanılacaktır. Cep telefonunuzu asla bizden veya üçüncü bir şahıstan reklam mesajları gönderilmesi için kullanmayız.
  • Hesabınızı bir cep telefonuyla ilişkilendirmeniz para gerektirmez; bu tamamen ücretsiz bir servistir.

1. Telefon numaranızı hesabınızla ilişkilendirme
  2. Telefon numarasını değiştirme
  3. Hesabın telefon numarasıyla ilişkisini kesme
1. Telefon numaranızı hesabınızla ilişkilendirme

Adım 1. Cep telefonu numaranızı ve yaşadığınız ülkeyi girin.

Dikkat! Hatalı bir telefon numarası girerseniz, değiştirmek için 24 saat beklemeniz gerekecektir.

Adım 2. Hesabınızın bağlı olduğu e-posta adresine sizden işleme devam etmenizi isteyen bir e-posta alacaksınız. Hesap bilgilerinizi kullanarak e-postadaki linki takip edin.

capture2.png

Adım 3. Daha sonra girmiş olduğunuz telefon numarasına doğrulama mesajını (SMS) almak için "Kod İste" seçeneğine tıklayın. Doğrulama kodu bir sonraki kutuya girilmelidir. Kodu, bir günde en fazla 2 defa ve bir önceki isteğinizden 15 dakika sonra olmak kaydıyla tekar isteyebilirsiniz.

Adım 4. Bu aşamaları bitirdiğiniz zaman hesabınızın telefon numaranıza başarılı bir şekilde bağlandığı bilgisini alacaksınız. Sonrasında "Kapat"a tıklamayı unutmayın.

2. Telefon numarasını değiştirme

Dikkat! Telefon numarasını ilişkilendirmeden en az bir ay sonra ve yılda en fazla 3 defa değiştirebilirsiniz.Telefonunuza erişiminizi kaybettiyseniz, telefon numaranızı geri almak için şebeke operatörünüze başvurmalısınız.

Adım 1.
Hesap Yönetimi sayfanızda "İlişkili Telefon Numarası"nın altında "Telefon Numaranızı Değiştirin"e tıklayın. Daha sonra yeni telefon numaranızı girin ve "Devam"a tıklayın.

Adım 2. Buradan sonra işlem numaranızı ilk eklediğiniz gibi (yukarıda Adım 2'ye bakın) devam eder. Doğrulama e-postanızı kontrol edin ve sonrasında da yeni telefon numaranıza gönderilen etkinleştirme kodunu girin.

Adım 3. Numaranın başarıyla değiştirildiği onaylandığında, “Kapat” tuşuna tıklamanız gerekir.

3. Hesabın telefon numarasıyla ilişkisini kesme

Dikkat!Telefon numarasının ilişkisini ilişkilendirmeden en az bir ay sonra ve yılda en fazla 3 defa kesebilirsiniz.Telefonunuza erişiminizi kaybettiyseniz, telefon numaranızı geri almak için şebeke operatörünüze başvurmalısınız.

Adım 1.
Hesap Yönetimi sayfanızda "İlişkili Telefon Numarası"nın altında "Telefon Numarasını Sil"e tıklayın. Bu seçimi doğrulamanız istenecek, sonra "Devam"a tıklayın.

Adım 2. Sonrasında telefon numaranızı silmek için bir doğrulama mesajı alacaksınız (SMS). Bu kodu girip "Kaldır" ya da "Daha Sonra Kaldır" a tıklayarak işlemi bitirin. (Kod 24 saat boyunca geçerlidir ve hesap yönetimi sayfanızda bununla ilgili bildirimler göreceksiniz. 24 saat sonra kod otomatik olarak iptak olur.)

Adım 3. İlişkilendirmenin kaldırılmasının başarılı olduğu bilgisi size ulaştığında, “Kapat” tuşuna tıklamanız gerekir.

Son düzenleme:
Geri