• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

World of Tanks (WoT) Hesap Güvenliği Rehberi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

Hesap Güvenliği

Sorunlar ve çözümler

World of Tanks'e kendi e-posta adresiniz ve şifreniz ile girerken sorun yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki talimatları okuyun.

• Kullanıcı adımı ve şifremi giriyorum; ancak giriş yapmama izin vermiyor!
  • Şifremi unuttum veya yeni bir şifre almak istiyorum.
  • Hesabıma erişim engellendi!
  • Ne olduğunu bilmiyorum ve hiçbir şey işe yaramıyor!
Kullanıcı adımı ve şifremi giriyorum; ancak giriş yapmama izin vermiyor!

Öncelikle, lütfen sakin olun. Şifrenizi veya kullanıcı adınızı yazarken yazım hataları yapmış olmanız gayet mümkündür.

Eğer sorunlarınız hala devam ediyorsa, lütfen şunları deneyin:

• Veriyi İngilizce karakterlerle girdiğinizden emin olun. Alt+Shift'e, Ctrl+Shift'e basarak ya da PC'nizin dil çubuğuna atadığınız diğer herhangi bir kombinasyonu kullanarak klavyenizin dilini değiştirebilirsiniz.
  • Lütfen Caps Lock tuşunu kontrol edin. Açık olduğunda, Caps Lock fonksiyonu tüm harfleri büyük harf olarak yazar ve bu yanlış şifre veya kullanıcı adı girdiğiniz anlamına gelebilir.
  • Bu işe yaramazsa, karakterleri yazarken görebileceğiniz bir metin belgesine şifrenizi yazmaya çalışın ve daha sonra şifrenizi kopyalayın ve yetkilendirme penceresine yapıştırın. Bunu yaparken hiç kimsenin şifrenizi görmediğinden ve bulamayacağından emin olun.
  • Bunların hiçbiri işe yaramazsa, diğer talimatları okumaya devam edin.
Şifremi unuttum veya yeni bir şifre almak istiyorum

Şifrenizi unuttuysanız veya kaybettiyseniz ya da şifreniz çalışmıyorsa, hala hesabınızı kurtarabilirsiniz.

Hesap kurtarma sayfasına gitmek için lütfen bağlantıyı tıklayın. Hesabın gerçek sahibi olduğunuzu kanıtlamak için, sayfadaki özel bir formu doldurmanız gerekecektir. Bu doğrulandıktan sonra, yeni bir şifre alabilirsiniz.

Hesap kurtarma

Hesabıma erişim engellendi!

Aşağıdaki durumlarda hesabınıza erişim engellenebilir:

• Hesap kullanıcısının Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi'ni ihlal etmesi.
  • Hesap kullanıcısının World of Tanks oyun kurallarını ihlal etmesi.
  • Hesabın ele geçirilmesi ya da ele geçirildiğinden şüphelenilmesi.
  • Engellemenin farklı sorunlar yüzünden gerekli olması.
Bu durumda ne yapılmalıdır?

Adım 1. World of Tanks internet sitesine gidin. Hesap Yönetimi sayfasına girmek için kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin ya da oyuna giriş yapmayı deneyin. Eğer hesabınıza erişiminiz engellenmişse, engellenme sebebini içeren bir engelleme bildirimi göreceksiniz.

Adım 2. Engelleme nedenlerini okuyun ve Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi ya da oyun kuralları gibi önerilen materyalleri inceleyin.

Adım 3. Yukarında belirtilen bilgiler ile benzerlikler bulmak için son oyun içi fiil ve eylemlerinizi hatırlamaya çalışın. Teknik Destek Servisi ekibimiz hesap engelleme ile ilgili olarak oyunculardan her gün birçok şikayet almaktadır; ancak engellemenin hızlı bir gözden geçirilmesi, neredeyse tüm durumlarda oyun kurallarının ihlal edildiğini göstermektedir.

Adım 4. Eğer hala engellemenin haksız olduğunu düşünüyorsanız, lütfen durumu çözmeye yardımcı olacak ekran görüntülerini ve diğer verileri ekleyerek Teknik Destek Servisi'ne yeni bir ticket gönderin ve durumu anlatın.

Lütfen tüm ticketların ve uygulamaların ayrıntılı bir şekilde incelendiğini ve tüm verilen iki kez, hatta daha fazla kez kontrol edildiğini unutmayın. Hesap engellemesinin sebepleri her zaman dikkatli bir şekilde kontrol edilmiş ve araştırılmıştır. Teknik Destek Servisi ekibi bazı durumlarda bu sebepleri adlandırmama hakkını saklı tutar.

Ne olduğunu bilmiyorum ve hiçbir şey işe yaramıyor!

Endişelenmeyin! Teknik Destek Servisi ekibimiz herhangi bir durumda size yardımcı olmak için hazırdır. Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size yardım etmek için mümkün olduğunca çabuk elimizden geleni yapacağız.

Geri