• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

World of Tanks (WoT) KV-2 Rehberi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

78q5gN.jpg

(kullandığım kv-2'den bir resim (taret de yazan rusça yazı : spartacüs anlamına gelmektedir))

Merhaba Arkadaşlar 9.3'den önce sadece kenarda duran bana işe yaramaz gibi gelen kv-2, 9.3'de kv-1s in fena bir şekilde nerf yemesi (hızı reloadı aim süresi ve topun eğilme açısı nerflendi)üzerine tekrardan gözüme çarpmaya başladı dedim bir şans vereyim bu canavara. alışmam baya zaman aldı bu tanka (bilen bilir kv-2 ağır ile kmt karışımıdır) uzun zaman geçti ve artık her oyun 1000-2000 arası hasar vermeye başladım. eminim benden dağa iyileri de vardır, şüphem yok o konuda... bu rehberde sizlere kv-2 ile hangi silah,hangi mermi,hangi modüller,hangi yetenekler,taktikler ve oynayış konusunu anlatacağım kısaca.

1- HANGİ SİLAH VE HANGİ CEPHANE ?

- Bu tank adı üstünde topçu tankı. oyundan ve tanktan zevk almak istiyorsanız 152'lik şart,kendi tierine yandan tek atabilen bir silahtır kendisi
- Gold atmanızı önermem.kendinizden eminseniz delebileceğinizi ve sekmeyecek yere atacağınıza inanıyorsanız kullanın sadece kendi tierinizde etkili olduğunu unutmayın.
- AP Pek iyi bir cephane değil çünkü delmesi az ve sekme ihtimali yüksek
- HE sekmez delmezse bile 200-400 arası vurur tankı paramparça eder ortada modül mürettebat filan bırakmaz bolca alın uzak menzile kullanmayın olabildiğince çünkü mermi resmen ağır çekimde gidiyor .

2- HANGİ MODÜL ?

- ilk olarak olmazsa olmaz geliştirilmiş top yöneltme sistemi takın bu sayede hızlı bir nişan alırsınız
- ikinci olarak büyük kalibre tank topu sürgüsü takın bu sayede reload düşer
- son olarak havalandırma takın yükleme nişan alma gibi süreler kısalır

3- HANGİ YETENEKLER ?

-ilk yetenekleri BİA verin havalandırma ile birleşirler çok dağa hızlı yükler, nişan alırsınız vb
-ikinci yetenekleri Tamir vermenizi öneririm.
-Üçüncü yetenekleri ise: altıncı his, tam isabet,konforlu yolculuk, durumsal farkındalık, güvenli depolama verin. isterseniz 2. yetenekleri bozup bunları verebilirsiniz ama ben önermiyorum.

4-TAKTİKLER VE OYNAYIŞ?
Vy0m8R.jpg

- Oyunda yanlız kalmayın,tek başınıza bölge tutmaya çalışmayın, etrafınızda saklanacak yerler olsun reload süresi boyunca çıkmayın sizden üst seviye bir tank yakınınızda ise ve size bakıyorsa bekleyin o gelsin. haritayı kullanın üstünüze bir tank geliyorsa aynen şu şekilde.

8EMA3V.png

önceliğiniz yanlar ve arka olsun, takımın en önünde gitmeyin, bir düşman spotçusu görürseniz geri kaçın, kill alacağım diye acele etmeyin, haritanın en önemli noktalarında destek verin, artylere dikkat edin....
Evet dağa çok taktik var ama size bilmeniz gereken en temel taktıkleri anlattım son olarak tam nişan alın ve öyle ateş edin.

İsteyen arkadaşlar online olduğum zamanlar eğtim odası isteği yollarlarsa yardımcı olurum.

Umarım yardımcı olmuşumdur bütün resimler ve yazılar bana aittir son olarak
Wr0mOY.jpg

Alıntıdır.

Geri