• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

World of Tanks (WoT) Rumuz Değiştirme Rehberi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

Rumuz Değiştirme

World of Tanks artık size rumuzunuzu değiştirme imkanını sunuyor. 2.500 altın karşılığında, rumuzunuzu ruh halinizi veya en güncel World of Tanks tank ve başarımlarınızı yansıtacak şekilde değiştirebilirsiniz.
Lütfen rumuzunuzu değiştirmek için aşağıdaki adım adım kılavuzu inceleyin.

Rumuzlar kurallara uygun olmalıdır. Kullanıcı adı kuralları için, lütfen
World of Tanks Game Rules adresindeki 3. maddeyi inceleyin.

ADIM 1: World of Tanks hesabınızda oturum açın ve rumuzunuzun altındaki açılır listeden "Hesap Yönetimi"ni seçin.

[TABLE="width: 684"]
[TR]
[TD]
capture1.png
[/TD]
[TD]
[/TD]
[TD]
capture2.png
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
ADIM 2: "Ad Değiştir" düğmesini tıklayın, istediğiniz rumuzu yazın ve ardından "Devam Et"i tıklayın.

İsim değiştirme işlemi bedeli olarak hesabınızdan 2.500 alınacaktır.

ADIM 3: Hesap parolanızı girin ve “Devam Et”i tıklayın.

ADIM 4: İsteğinizi gönderdikten sonra, isteğinizin işleme alındığını gösteren bir bildirim görürsünüz.

Rumuzunuz başarıyla değiştirildiğinde, bu konuda yeni bir bildirim daha alacaksınız. Lütfen değişikliklerin oyun portalında ve forumlarda hemen geçerli olacağını unutmayın. Ancak, değişikliğin oyun istemcisinde geçerli olması birkaç gün (maksimum 15 gün) gerektirir.

UYARI: Bir oyuncu rumuzunu değiştirdikten sonra, eski rumuzu beklemeye alınır. Bekleme süresi boyunca, bu rumuzu eski sahibi kullanamadığı gibi bu rumuz yeni bir oyuncuya da verilmez. Bekleme süresi, değişiklikten itibaren 30 gündür. Bu mekanizma, oyuncuları korumak, kafa karışıklıklarını engellemek ve rumuzların “çalınmasının” önüne geçmek için geliştirilmiştir.

Bu mekanizma, kullanıcı rumuz değişikliğiyle ilgili 2 haftalık bekleme süresini etkilemez. Oyuncular yine 2 haftalık sürenin sonunda rumuzlarını diledikleri gibi değiştirebilirler. Ancak, 30 günlük rumuz bekleme süresi sona ermeden eski rumuzun tekrar alınması mümkün değildir.

Geri