• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

World of Tanks (WoT) Turnuvalar: Bir Takıma Katılma Rehberi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

Kılavuz: Bir Takıma Katılma

awards.jpg

“Takım oluşturma” kılavuzunda ifade ettiğimiz gibi, takımlar bir turnuvanın temel birimidir. Takımlar genellikle 7 ila 14 oyuncudan oluşur. Bu kılavuzu okuyorsanız, muhtemelen bir turnuvaya katılmak istiyorsunuzdur. Bu birkaç basit adımı izlediğinizde kısa süre içerisinde gelecekteki takım arkadaşlarınıza katılacaksınız!

1. Adım:

Turnuvalar sayfasına gidin ve giriş yapmış olduğunuzdan emin olun.

2. Adım:

Katılmak istediğiniz turnuvayı, turnuvanın adının üzerine sol tıklayarak seçin.

3. Adım:

Turnuvanın kurallarını okuyun.Kuralları dikkatlice okuduktan sonra “Katıl” düğmesine tıklayabilirsiniz.

4. Adım:

Solda bulunan arama aracını kullanarak aradığınız takımı bulabilirsiniz.Yalnızca takımın adını yazıp, düğmeye tıklayın.

5. Adım:

Katılmak istediğiniz takımı bulduktan sonra, sağ tarafta bu takımın durumunu kontrol edebilir ve takım adı ve açıklamasının hemen altında takım kaptanının kim olduğunu görebilirsiniz.

Bu, aradığınız takımsa “Takıma Katıl” düğmesine tıklamanız gerekir.

6. Adım:

Takımın giriş için gerekli bir şifresi varsa sizden şifreyi girmenizi isteyen bir açılır pencere görünür.Bu şifreyi takım kaptanınızdan isteyerek kutuya girebilirsiniz.Şifreyi girdikten sonra “Onayla” düğmesine tıklamanız gerekir ve her şey düzgün şekilde yapıldıysa kılavuzun sonraki adımına geçebilirsiniz.

7. Adım:

Takıma katıldıktan sonra, takımın ayrıntılarını görmek için takım adının üzerine tıklayabilirsiniz.Bir takımdan ayrılmak istiyorsanız “Takımdan Ayrıl” düğmesine tıklamanız yeterlidir. Anında bu takımdan ayrılmış olursunuz.

Şimdilik söyleyeceklerimiz bu kadar!Umarız artık takımınıza sorunsuz olarak katılabilirsiniz ve biraz şansın yardımıyla sizi sıradaki Wargaming turnuvasında görebiliriz!

Yasal Uyarı: Yukarıdaki kılavuzun genel olduğunu ve karşılaşabileceğiniz her turnuva için geçerli olmayabileceğini lütfen unutmayın. Kılavuz yalnızca Wargaming turnuvaları için geçerli olup, herhangi bir 3. tarafın düzenlediği turnuvalar için geçerli değildir.

Geri