• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

World of Warcraft Mobile Armory Kullanım Rehberi (WoW Mobile Armory Kullanım Rehberi)

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

im2ik1.jpg

Merhabalar,

Bugünki rehberimizde World of Warcraft oyuncuları için artık çok önemli bir yere sahip olan WoWMobile Armory uygulumasını tanıtacağız. Uygulama IOS ve Android işletim sistemine sahip telefonlardan ücretsiz indirilebiliyor. Uygulamanın özelliklerine kısaca bir değinirsek ; ( Resimde de görüldüğü gibi )

2m4rvwz.jpg

Karakter Profilleri ”“ Auction House Kullanımı ”“ Mobil Guild Chat Kullanımı ve Diğer Özellikler

Karakter Profilleri

WoW Mobile Armory uygulamasıyla sizin veya başkalarının karakterlerinin tam bir şekilde inceleyebilirsiniz. Yani üzerindeki bütün eşyaları ”“ talentlerini ”“ glyphlerini ”“ statlarını ”“ achievmentlarını ”“ guildini ”“ arena takımlarını ve son yaptığı aktiviteleri uygulama sayesinde kolaylıkla görebilirsiniz. Ayrıca karakterlerin 3 boyutlu görünümünü ( oyun içi görünümü ) de Mobile Armory uygulamasında bulabilirsiniz.

2eoae8o.jpg

o0a54i.jpg

Auction House Kullanımı

Uygulama sayesinde, oyuna giriş yapmadan telefonunuz aracılığıyla çantanızda bulunan eşyaları Auction House üzerinden satışa çıkarabilirsiniz. Satılan eşyalarınızdan kazandığınız altınları oyuna giriş yapmadan toplayabilirsiniz. Auction House seçtiğiniz eşya için en uygun fiyatı otomatik olarak belirliyor ( Ürünün auction house üzerindeki en ucuz satış fiyatından ortalama olarak 25 gümüş eksiğine ) .

6pn685.jpg

rribkh.jpg

Guild Chat

Mobile Armory uygulamasının önemli özelliklerinden biri de yine telefonunuzdan guilddeki arkadaşlarınızla rahatlıkla konuşabiliyor olmanız. Uygulamada guild üyesi arkadaşlarınızla guild chat üzerinden yada bire bir görüşme imkanınız bulunuyor.

552vrq.jpg

Uygulamanın diğer özellikleri ise ; guildinizdeki son gelişmeleri takip edebilirsiniz, takviminizi kontrol edip etkinlikleri katılabilir veya davetleri reddedebilirsiniz. Ayrıca sunucuların online ve offline olup olmadıklarını bu uygulama ile kontrol edebilirsiniz.
Uygulamanın genel özellikleri bu şekilde. Uygulamayı indirmek için iOS işletim sistemli cihaz kullanalar App Store’u, Android işletim sistemli cihaz kullananlar ise Google Play Store’u ziyaret ederek ücretsiz indirebilirler.

Geri