• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

World of Warcraft Movie (Trabzonlu) Tamamen Kendi Yapımımdır...

Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
0
Evet Baya önceden kendim yaptığım World of Warcraft videomu paylaşmak istedim bu bir pvp videosu tutorial videosu değildir sadece eğlenmek amaçlı yapılan bir denemedir Trabzonlu adlı character bana aittir videodaki Linkin Park müziği dışında herşeyi kendim yaptım. İyi Seyirler...

Kod:
[SIZE="4"][URL="http://www.wegame.com/watch/World_of_Warcraft_Movie_Trabzonlu/"]http://www.wegame.com/watch/World_of_Warcraft_Movie_Trabzonlu/[/URL]
[/SIZE]

Hakkettiysem Teşekkürlerinizi Bekliyorum ve Tabiki Yorumlarınızı da Bu tür Bir video yu Silkroad da da yapmaya çalışacağım...

Not : Direk video olarak koyamadım koyabilen varsa koysun yoksa ilerde baska siteye upload edecem...

evet ben yaptım kardeşim Trabzonluyum charımın adını da Trabzonlu koydum...

Bilemiyorum silkroad parasız diye güzel geliyordu wowa param kalmamıstı Burning crusade almıstım en son dk açmak için Wotlk almayı düşünüyordum para kalmadı :D ama Wow tabi daha güzel silkroaddan oyuna tek atıyorsun.. kasması kolay elle kasıyorsun küfürbaz veletler yok oyunda daha ne olsun walla eğlenceli bir oyun balık tutuyon falan :hihi: silkroadla karşılaştırılamaz silkroadı sadece arkadaslarım için oynuyorum yani sadece muhabbet :D bota kuruyorum full afk başka birşey yok..
Bu arada video kesinlikle benim yapımım...

เภ๔єรtгยςtเ๒lє;284018' Alıntı:
sende yap görelim şarkıya uyarla falan laf atması kolay :pff: :hihi:

Böyle gereksiz işlerle uğraşmıyorum!Video düzenleyeceksenleyeceksen en azından bir konusu olsun.Sırf undead'ler böyle dans ediyor diye de rock müzik eşliğinde klip çekmeye çalışan 50 bin kişi var. Hani senin videonun bir orjinalliği olsa tamam dicem de; çalan parça zaten folloş olmuş, artık kullanmayanı dışlayacaklar bu video düzenleme işinde. Almışsın karakterini dans ederken çekmişsin oraya koyduğun 2 tane yazı ile mi kendim yaptım diye övünüyorsun. haha

Al bak bu da sana örnek olsun, bu da gereksiz ama en azından konusu var.
http://www.youtube.com/watch?v=Z4UJYpbse3Y

Bu arada nickinde kullandığın harflerin bazıları ibranicedir.Yahudi isen sorun yok ancak İbranice yahudi dininin lisanınır.Şekilli yazacağım diye şaşırmayın gençler.

Yanlız hakkını vermem lazım;

Bilemiyorum silkroad parasız diye güzel geliyordu wowa param kalmamıstı Burning crusade almıstım en son dk açmak için Wotlk almayı düşünüyordum para kalmadı ama Wow tabi daha güzel silkroaddan oyuna tek atıyorsun.. kasması kolay elle kasıyorsun küfürbaz veletler yok oyunda daha ne olsun walla eğlenceli bir oyun balık tutuyon falan silkroadla karşılaştırılamaz silkroadı sadece arkadaslarım için oynuyorum yani sadece muhabbet bota kuruyorum full afk başka birşey yok..

Burdaki yazın hakkında sana %100 katılıyorum.

Böyle gereksiz işlerle uğraşmıyorum!Video düzenleyeceksenleyeceksen en azından bir konusu olsun.Sırf undead'ler böyle dans ediyor diye de rock müzik eşliğinde klip çekmeye çalışan 50 bin kişi var. Hani senin videonun bir orjinalliği olsa tamam dicem de; çalan parça zaten folloş olmuş, artık kullanmayanı dışlayacaklar bu video düzenleme işinde. Almışsın karakterini dans ederken çekmişsin oraya koyduğun 2 tane yazı ile mi kendim yaptım diye övünüyorsun. haha

Al bak bu da sana örnek olsun, bu da gereksiz ama en azından konusu var.
http://www.youtube.com/watch?v=Z4UJYpbse3Y

Bu arada nickinde kullandığın harflerin bazıları ibranicedir.Yahudi isen sorun yok ancak İbranice yahudi dininin lisanınır.Şekilli yazacağım diye şaşırmayın gençler.

Yanlız hakkını vermem lazım;

Burdaki yazın hakkında sana %100 katılıyorum.

Ayrıca bu nickimi yahudilik olsun diye yapmadım ibranice falan oldugunu bilmiyordum hemen fesat düşünerek yahudi isen başka falan deme ayıp yani... Ve ayrıca burdaki nick bizim yahudi olduğumuzu belirtmez değilmi adam nickine ölümsüz yazsa ölümsüz o adam mı diyeceksin aynı bunun gibi birşey senin yaptığın...? Hiç olmazsa güzel dille eleştirebilirdin..

/talk
/cheer
/dance
/hi

işte bu kadar! haha

Şu yaptığın yoruma bak..

Herşeyi beğenmek zorunda değilsin bunu insanca belirtebilirdin... Arkadaşım bu tür videolardan çok bulunmakta keşke farklı bi tür video yapsaydın falan deseydin fena olmazdı mesela ? Nezaketi ben öğretmiyim sana ...

Ben sana yahudisin demedim! Sadece kullandığın şeylerin sana uyup uymadığını bilmeden kullandığın için söyledim. Türkçeyi bozan emo diye saçma sapan bir tür batılı çakmasına özenen çocuklara benim tavrım.Ingilizce yazıcaksan bunu latince harfleri kullanarak yapabilirsin.Ayrıca böyle yazınca ultra mega şekilli gibi bir sıfat da eklenmiyor takma isminin yanına.Neyse bu konuda seni eğitecek ben değiliğim öğretmenlerin düşünsün.

2.Evet haklısın tavrım sana ağır gelmiş olabilir.Seni rencide etmek için yazmadım.Ancak şunuda görüyoruz ki sende altta kalmamış bana "laf atması kolay gel sen yap görelim demek yerine en baştan konuşmanın gidişatına göre eleştirin biraz ağır da yazabilirdin.Ne söylersen onu cevap olarak alman doğaldır.

Benim söylemek istediğim şey kolaya kaçmayın! Etrafınızda aptal aptal videolar düzenleyenler varsa onları kıssas almayın! Sana önerdiğim videoya bir bak çekende ne bir yönetmen gözü var ne de kullandığı programın operatörü olmuş, ama konu var bir sebebi bir sonucu var.

Neyse buraya daha fazla yazmayacağım.Zaten ilk defa bir videoya yorum yazdım.Sro videolarıda hiç umut olmadığından, belki wow oynayanda biraz kıssas duygusu vardır diye yazmıştım.

Ben sana yahudisin demedim! Sadece kullandığın şeylerin sana uyup uymadığını bilmeden kullandığın için söyledim. Türkçeyi bozan emo diye saçma sapan bir tür batılı çakmasına özenen çocuklara benim tavrım.Ingilizce yazıcaksan bunu latince harfleri kullanarak yapabilirsin.Ayrıca böyle yazınca ultra mega şekilli gibi bir sıfat da eklenmiyor takma isminin yanına.Neyse bu konuda seni eğitecek ben değiliğim öğretmenlerin düşünsün.

2.Evet haklısın tavrım sana ağır gelmiş olabilir.Seni rencide etmek için yazmadım.Ancak şunuda görüyoruz ki sende altta kalmamış bana "laf atması kolay gel sen yap görelim demek yerine en baştan konuşmanın gidişatına göre eleştirin biraz ağır da yazabilirdin.Ne söylersen onu cevap olarak alman doğaldır.

Benim söylemek istediğim şey kolaya kaçmayın! Etrafınızda aptal aptal videolar düzenleyenler varsa onları kıssas almayın! Sana önerdiğim videoya bir bak çekende ne bir yönetmen gözü var ne de kullandığı programın operatörü olmuş, ama konu var bir sebebi bir sonucu var.

Neyse buraya daha fazla yazmayacağım.Zaten ilk defa bir videoya yorum yazdım.Sro oynayan veletlerin zihniyetlerinde hiç umut olmadığından, belki wow oynayanda biraz kıssas duygusu vardır diye yazmıştım.

Ben yarışmaya katılsın diye video yapmadım zaten eğllencesine yapmıştım..Eğer uğraşsaydım daha iyisini yapardım zaten sence başlığımda süper bir Video muhteşem falan demedm sadece yani canım sıkılmışken sadece 10 dk da yaptığım bir olay bu ben foruma sunmuşum yarışmaya değil beğenmiyorsan beğendirmek zorunda da değilim bu arada "laf atması kolay gel sen yap görelim demem de tamamen senin dediğin laf ile bağlantılı sen ilk olarak onu demeseydin bnm de sinirim bozulmazdı heralde öyle yazmazdım neyse konuyu kapatmak istiyorum senle tartışamam herkesin özel hayatıda kendine emo falan değilim yanlıs anlamada nickten... Herkes video ile ilgili düzgünce eleştrisini yapsın aşagılamadan kücük düşürmeden benim özel hayatımla ilgili değil !

"Sro oynayan veletlerin zihniyetlerinde hiç umut olmadığından"

Yazınızın bu kısmı bir genelleme ve sro oynayan herkesi kapsıyor ve hakarete giriyor editlerseniz sevinirim.

"Sro oynayan veletlerin zihniyetlerinde hiç umut olmadığından"

Yazınızın bu kısmı bir genelleme ve sro oynayan herkesi kapsıyor ve hakarete giriyor editlerseniz sevinirim.

Bunu yazan arkadaşa özelden uyarı yapsaydın daha iyi olabilirdi lafını bilmeden konuşan birine benziyor konudaki yorumlarını okursanız anlasılır.. :pff:

เภ๔єรtгยςtเ๒lє;360240' Alıntı:
Bunu yazan arkadaşa özelden uyarı yapsaydın daha iyi olabilirdi lafını bilmeden konuşan birine benziyor konudaki yorumlarını okursanız anlasılır.. :pff:

"Lafını bilmek" senin o güzel kalbini kırmamak, sana sağ sıvaz mı yapmak? haha Neyse daha fazla tutmayayım sizi ben çok objektif kaldım buraya.Subjektif sözlere cevaplar bunlar olmamalı.Daha literatüre uygun cümleler kullanılsaydı belki anlaşılırdı dediklerim; ne gereksiz bir videodan tartışma yaşanırdı, ne de anlayışlı diktatör dürtmezdi.

Hayırlara vesile olması dileği ile...

Geri