• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

World of Warcraft Shaman Talent / Yetenek Rehberi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

Warlords of Draenor ile birlikte yenilenen Shaman sınıfının talentleri:

15

• Nature's Guardian: Sağlığınızı %30'un altına düşüren sadırılar, 10 saniyeliğine maksimum HP'nizi %25 artırır ve saldırgana karşı olan threat'inizi düşürür. 30 saniyeden daha kısa sürede tetiklenemez.
  • Stone Bulwark Totem: Dibinize, 30 saniye için HP'nizin %10'u kadar HP'ye sahip bir Earth Totem çağırırısınız. Totem, size 10 saniyeliğine (Spell power'ınız * 0.875 * 4) kadar hasar emen bir kalkan sağlar. Ayrıca ek olarak 5 saniyede bir (Spell power'ınız * 0.876) kadar da ek olarak hasar emer.
  • Astral Shift: 6 saniyeliğine %40 daha az hasar alırsınız.

30

• Frozen Power: Frost Shock'ınız ayrıca hedefinizi 5 saniyeliğine buzun içinde rootlar.
  • Earthgrab Totem: Dibinizde, 20 saniyeliğine 5 HP'ye sahip bir Earth Totem çağırırısınız. Totem her 2 saniyede bir vuruş yapara 5 saniyeliğine 10 yarda mesafe içindeki tüm düşmanları rootlar. Daha önce totem tarafından rootlanan düşmanlar, tekrar rootlanmak yerine %50 hareket hızı düşürümüne mağruz kalırlar.

Earthbind Totem'in yerine geçer.
  • Windwalk Totem: Dibinizde, 6 saniyeliğine 5 HP'ye sahip bir Air Totem çağırır. Totem, 40 yarda mesafe içindeki tüm raid üyelerine hareket kısıtlayıcı etkilere karşı direnç sağlar.

45

• Call of the Elements: Temel cooldown süresi 3 dakikadan az olan tüm totemlerinizin cooldown süresini sıfırlar.
  • Totemic Persistence: Aynı elementin ikinci bir totemini çağırmak artık ilk totemi yok etmez. Bir seferde en fazla 1 tane ekstra totem çıkartabilirsiniz ve bu ikinci totem Fire elementi totemi olamaz.
  • Totemic Projection: Aktif totemlerinizi yeni bir konuma taşımanızı sağlar.

60

75

90

• (Elemental) Unleashed Fury: Unleash Flame'inizi güçlendirir, onun 10 saniyeliğine Lightning Bolt'unuzun verdiği hasarı %30, Lava Burst'ünüzün verdiği hasarı %10 artırmasını sağlar.
  • (Enhancement) Unleashed Fury: Unleash Elements'inizi güçlendirir, hedefinizin Lightning Bolt'unuzdan aldığı hasarı 10 saniyeliğine %30, multistrike şansınızı 8 saniyeliğine %5 artırır.
  • (Restoration) Unleashed Fury: Unleash Life'ınızı güçlendirir, bir dost üzerinde kullanacağınız sıradaki tek hedef iyileştirmenizin iyileştirmesini %50 artırır.
  • Primal Elementalist: Earth, Storm ve Fire Elemental Totemleriniz, ek yeteneklere sahip ve direkt olarak sizin kontrolünüzde olan ve normal elementallerden %80 daha güçlü ilkel elementaller çıkarır.
  • Elemental Blast: Elementlerin ham gücünden yararlanır, (Spell power'ınızın %145'i kadar( Elemental hasarı verir ve;

spell_shaman_improvedstormstrike.jpg
    Enhancement
    Agility, Critical Strike, Haste, Mastery ya da Multistrike'ınızı 8 saniyeliğine %500 artırırsınız,

spell_nature_magicimmunity.jpg
    Restoration
    Ayrıca Spirit'inizi 8 saniyeliğine %1000 artırırsınız.
100

• (Elemental & Enhancement) Elemental Fusion: Lava Burst ve Lava Lash'larnız maksimum 2 defa istiflenmek üzere, sonraki Shock'ınızın hasarını %40 artırır.
  • (Restoration) Cloudburst Totem: Tüm iyileştirme büyüleriniz ve onların multistrikelarından güç toplayan, 15 saniye süren ve 5 HP'ye sahip bir Water Totem'i dibinizde çağırırısınız.

Cloudburst Totem yok edildiğinde, taşındığında ya da sona erdiğinde topladığı güçler dağılarak, aktif olduğunda yapılan tüm iyileştirmelerin %20'si kadar 40 yarda mesafe içindeki yaralı dostları iyileştirir, iyileştirme dostlarınızın arasında eşit olarak bölünür.
  • Storm Elemental Totem: Dibinizde 26352 HP'ye sahip bir Air Totem çağırır. Totem, düşmanlarınıza rüzgar sağnakları savuran bir Greater Storm Elmental çıkarır. Her rüzgar sağnağı düşmana hasar verir, ardında verilen hasarın %100'ü kadar iyileştirmeyi, 15 yarda mesafe içerisinde yer alan tüm dostlara, eşit dağılacak şekilde verir. 1 dakika sürer.
  • (Elemental & Enhancement) Liquid Magma: Mevcut Fire toteminizi lav gücüyle güçlendirirsiniz, 10 yarda süreyler her 0.5 saniyede 40 yarda mesafe içindeki rastgele düşmanlara doğru totemde magma akmasını sağlarsınız. Her sıvı magma topağı, 4 yarda mesafe içindeki tüm düşmanlara Fire hasarı verir.
  • (Restoration) High Tide: Chain Heal'iniz, ayrıca Riptide'ınızdan etkilenen ekstra 2 hedefe atlar ve her sıçramada artık gücü azalmaz.

@IMLEGEND Ben yaklaşık 2 yıl sonra tekrar bir private server'da resto shaman olarak bir karakter açtım. (85'e kadar orijinalde oynadım)
Cataclysm'e alıştığım için birde baktım ki totemlerin çoğu yok ve bana göre öyle saçma dizayn edilmiş ki,
Totemlerin süreleri çok kısa , wolf eğer yanlış hatırlamıyorsam %40 dan %30 a indirilmiş ve talent sistemini hiç anlamadım desem yeridir.
Ama panda ve şehir düzenekleri ,müzikleri güzel yapılmış. Blizzard her zamanki gibi kalitesini ortaya koyarak verilen paranın hakkını vermiş.
Shaman resto hakkında bana pve de totem hakkında ufak tefek öneriler verirsen sevinirim.

Şaman ve şamanizm bizim ata mesleği bu class'ın hastasıyım beyler ! :beer

Geri