• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

World of Warcraft'dan Resimler..

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan z350
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

z350

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
0
wowscrnshot080910185022.jpg

wowscrnshot080910185412.jpg

wowscrnshot080910185632.jpg

wowscrnshot080910191820.jpg

wowscrnshot080910191916.jpg

wowscrnshot080910192349.jpg

wowscrnshot080910200608.jpg

wowscrnshot080910200622.jpg

Durotar FTW!! Peki devam etmeyi düşünüyor musun peki?

oyuna yeni başladım ogrenme aşamasındayım gayet zevk alıyorum şu anda dewam yani..

Sorunların veya soruların olursa sana yardımcı olabilirim.

saolasın gerçekten sorulmayacak bişey bulmamak zor oyun çok geniş bi arkadasım var ona soruyorum genelde yardımcı oluyo,yinede saol ;)

emeriss de oynuyordum bugün aynı nickle Executus'a geçtim 2 arkadaşımla birlikte,o serverda bı arkadasla tanıstım hep beraber takılıcaz. sen oynuyormusun ?

Burning Legion da arkadaşlarım var 1 tane de 80DK karakterim var. Bırak orayı ordan pvp dışında hiçbir halt olmaz. Raid fln yapamazsın herkes ya rogue ya mage yada pri. Progress Run larda iyi olan bir pvp servera geç en azından adam gibi oyun oynarsın.Gerçi Burning legion Turk kaynıyor oda orda kalman için bir sebep sanırsam.Ama orda daha bi marovgar fightını yapamayan puglar kuruluyor. Vakit varken kaç.

Burning Legion da arkadaşlarım var 1 tane de 80DK karakterim var. Bırak orayı ordan pvp dışında hiçbir halt olmaz. Raid fln yapamazsın herkes ya rogue ya mage yada pri. Progress Run larda iyi olan bir pvp servera geç en azından adam gibi oyun oynarsın.Gerçi Burning legion Turk kaynıyor oda orda kalman için bir sebep sanırsam.Ama orda daha bi marovgar fightını yapamayan puglar kuruluyor. Vakit varken kaç.

Benim için Türk olsun ya da olmasın önemli değil herkes senin dediğin gibi diyor ve bende hak veriyorum ama hangi realm geçeceğim bilmiyorum :)

Aynen ihtiyacım yok türk playerlara mümkünse karşılaşmayayım çünkü 5 senedir silkroad oyuncusuyum ne zarar gördüysem türk playerlardan gördüm.Mümkünse bu oyunda karşılaşmayayım.3 kişi başladık tekrardan emeriss'de

EU Realm List :: WoWProgress - World of Warcraft Rankings and History bu siteden realmlere göre progress değerlerini bulabilirsiniz. Burda en önemli olan şey şu. önce progress sonra population sonra da pvp mi normal server mı? EU-Twisting Nether için iyi şeyler duydum orda arkadaşlarım var bende bir karakterimi oraya geçiricem. Önemli bir not daha genelde normal serverlarda pvp yapan insan çok azdır.Pvp ise wow da insana dikkat ve karakteri daha iyi tanımana yol açar. Bu yüzden progress olarak iyi yerlerdeki pvp serverları seçmeni tavsiye ederim. Hatta eğer geçmeyi düşünürseniz ufak bir arkadaş kitlemiz var beklerim yeterki eğlenmek için gelin :)http://www.wowprogress.com/pve/eu/twisting-nether

Bende EU-Executus'da oynuyordum açıkcası güzel bir server çok Türk yok,Chromaggus'da çok türk var mesela orda oynanmaz :D

Bende eski silkroad oyuncusuyum WoW'a yeni başladım da skiller felan nasıl yani silkraod gibi mi?

Geri