• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

World of warcrafti bedava indirin (kendi sitesinden her versiyon)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan darkmoon
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

darkmoon

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
25 Tem 2009
Puanı
0
Selam arkadaslar,

öncelikle sunu demek istiyorumki bunu bilmiyenler icin ekledim bunu zaten biliyorum gibi bos yazilar lütfen yazmayalim :)

[BILGI]Resimleri "tüm yaziyi görmek icin buraya tiklayin" basinca görebilirsiniz :)[/BILGI]

*simdi ilk olarak siteye giriyoruz ve assagi dogru iniyoruz :D
sayfaya gitmek icin tikla

karsimiza böyle bir ekran gelecek :
wow1uq.jpg
istediginiz dili ve pc {windows} veya mac i secin
benim size önerim english secmeniz:hsml:

*Instal_wow.exe adli dosyayi indirmenizi istiyecek , calistirmanizda yeterlidir :D
boyut: 1.6mb
wow2a.jpg

*Karsiniza böyle bir ekran gelecektir:
wow3bl.jpg
Burdan istediginiz versiyonu secin (not: eger tbc veya wotlk i istiyorsaniz bunu secmeniz yeterlidir önce classici yüklemenize gerek yok :))

*sectikten sonra ok tusuna basiyoruz.
wow4z.jpg

indirme basliyacaktir:
wow5.jpg

Bu bittikten sonra World of warcraftin dosyalarini indirmis olucaksiniz :D
masaüstünde "World of Warcraft Installer" adli bir klasör olusacaktir burdan "Installer.exe" calistirip kurabilirsiniz
(not: ben önceden kurdugum icin emin degilim ama installeri calistirinca full clienti indiriyor otomatik ve kuruyordu hatirladigim kadariyla)
yanlisim varsa pm atin düzeltim :) veya buraya da yazabilirsiniz :)

Saygilarimla,
Darkmoon

teşekkürünü verdim ayrıca kaç gb setupları :D
Bir de sorum olcak Classic olmadan tbc yada wotlk'ı yukleyebiliyormuyuzz??
Burdan istediginiz versiyonu secin (not: eger tbc veya wotlk i istiyorsaniz bunu secmeniz yeterlidir önce classici yüklemenize gerek yok
burda kafam karıştı da :eat:

teşekkürünü verdim ayrıca kaç gb setupları :D
Bir de sorum olcak Classic olmadan tbc yada wotlk'ı yukleyebiliyormuyuzz??

burda kafam karıştı da :eat:
kac gb oldugunu hatirlamiyorum:$ ama wotlk ile son versiyona güncellersen (3.3.3) 16.7 gb yer kapliyor:D
evet classic olmadan tbc veya wotlkyi yukleyebilirsin bende direk wotlkyi secip yukledim

Yalnız bunda free trial diyor, yani deneme sürümühmmm
uyelik trail alabilirsin ama client full :) ben kendim indirdim ve serveri kurdum hatasiz trail ile kuramassin cunke bütün dosyalar lazimdir, ayrica trail client hic 16.7 gb olurmu?:pispis.

EDIT: sitede aynen bu yaziyor:
This installer will allow you to download and install World of Warcraft Classic, The Burning Crusade, and Wrath of the Lich King. In each case you need to only download and install the latest expansion which you require, as this will include the previous content. If you want to download and install The Burning Crusade, for example, you do not need to also download and install World of Warcraft Classic.

Türkcesi(tam dogru olmayabilir ancak:D):
Bu installer size World of Warcraft Classic, The Burning Crusade, ve Wrath of the Lich King indirmenizi ve kurmanizi saglar. Her durumda sadece indirmek istediginiz versiyonun en son genisletmeyi (classic,tbc,wotlk) secmeniz yeterlidir, bu daha önceki versiyonlari icermektedir. Mesela The Burning Crusade i indirip kurmak istiyorsaniz örn. , World of Warcraft classic i yüklemeniz gerekmiyor

he iyi o zaman sadece wotlk'i yüklerim :D bir soru daha wow hesabı alırken blizzardda add game diyoruz wow'u tıklayınca CD key istiyo classic cd keyi istiyo.Şimdi classic cd keyi alsam 1 aylık üyelik geliyo sonra game card ile uzatsam olur mu yani tbc wotlk cd keylerini yüklemesem

ben hep kendi private serverimde oynamistim ondan oncede diger private serverlerde,
orjinalin üyeligi nasil bilmiyorum ama oyunu yuklerken/update yaparken/giris vs de istemiyor ama üyelik nasil bilmiyorum vallaha ona param yetmez diye hic baslamadim:D

şu nada oynadığın pvp server var mı?Bir de sen pvp server açıyodun noldu o iş

suan oynamiyorum, benim server hazir ancak kablosuz internet kullandigim icin digerleri baglanamiyormus (veya ben beceremedim) lan lazim dediler iste yukariya kablo cekene kadar acamayacagim (konunun en ustune de yazdim).
ama bir site vardi bütün wow serverlerile bir bakim ö.m dan gönderirim :)

kac gb oldugunu hatirlamiyorum:$ ama wotlk ile son versiyona güncellersen (3.3.3) 16.7 gb yer kapliyor:D
evet classic olmadan tbc veya wotlkyi yukleyebilirsin bende direk wotlkyi secip yukledim

uyelik trail alabilirsin ama client full :) ben kendim indirdim ve serveri kurdum hatasiz trail ile kuramassin cunke bütün dosyalar lazimdir, ayrica trail client hic 16.7 gb olurmu?:pispis.

EDIT: sitede aynen bu yaziyor:

Türkcesi(tam dogru olmayabilir ancak:D):

o zaman çok sağol :)

he iyi o zaman sadece wotlk'i yüklerim :D bir soru daha wow hesabı alırken blizzardda add game diyoruz wow'u tıklayınca CD key istiyo classic cd keyi istiyo.Şimdi classic cd keyi alsam 1 aylık üyelik geliyo sonra game card ile uzatsam olur mu yani tbc wotlk cd keylerini yüklemesem

İlk önce Wow Classic cd keyi aliman lazim zaten bütün wow clasic cd keylerin içinde 1 aylik süre veriyor. ondan sonra game card alarak devam edebilirsin.

Eğer TBC ve WOLTK almassan onlarla gelen eklentilerden yaralanamasin. yani çarin 60'dan yukari çikmaz çünkü TBC den level siniri 60dan 70e , woltk de 70den 80e çikmişti sinir ama sen almassan TBC ve WOLTK'u 60da kalirsin. blood elf veya dra. açamasin yada death knight classindan yaralanmasin. vs.vs. ^^

şu nada oynadığın pvp server var mı?Bir de sen pvp server açıyodun noldu o iş

Eğer private pvp takilacaksan Pinapple Wow 'u öneririm. çarlar 80den başliyor ve bedava pvp set satiliyor yani herkez eşit giyniyor. ve böylece daha adaletli bir pvp oluyor. bütün arena ve battlegroundlarda çalişiyor bu yüzden Pinapple Wowu öneririm

İlk önce Wow Classic cd keyi aliman lazim zaten bütün wow clasic cd keylerin içinde 1 aylik süre veriyor. ondan sonra game card alarak devam edebilirsin.

Eğer TBC ve WOLTK almassan onlarla gelen eklentilerden yaralanamasin. yani çarin 60'dan yukari çikmaz çünkü TBC den level siniri 60dan 70e , woltk de 70den 80e çikmişti sinir ama sen almassan TBC ve WOLTK'u 60da kalirsin. blood elf veya dra. açamasin yada death knight classindan yaralanmasin. vs.vs. ^^

bu sadece orjinal serverlerde oynamak istiyorsan gecerlidir private serverlerde key istemez

Arkadaşlar oyun indirmeyle bitmiyor üyelik almanız ve ek paketleri tamamlamanız gerekir tüm ek paketlerin cd key fiyatı 70 tl ayrıca oyunu denemek isteyenler trial oynayabilirler ama en fazla 20 level a yükselebilirler ve 10 gün deneme süreniz olur oyunu denemek bilgi almak veya oynamak isterseniz özel mesaj ile ulaşabilirsiniz :)

@Le0xa

kardes üsttede dedigim gibi senin dedigin sadece orjinal serverde oynamak istiyenler icin gecerli :)

Geri