• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

WorldZ

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Fumetsu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Fumetsu

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 May 2013
Puanı
126
Merhaba arkadaşlar warz private server açanlara bu videodan yapabilirim nasıl olmuş :D

World War Z sandım sakın gitmeyin demeye gelmiştim,benlik birşey yokmuş tamam.

harbi filmi izledim çok saçma lan :D zombiler hasta insana saldırmıyor zombi dediğin canlı gördümü yapışır abi

hani nerede kaldı bizim intro ? : Kanal boş kaldı bak güzel bişi yap seneye binler orada senin intronu görecek.
https://www.youtube.com/user/SonsuzaKadarOyun

yavaş yavaş youtube tüm ayarlarımı açmamam izin verdi potansiyelin farkında sende artık farkına var :)
Unutma sloganımız sonsuza kadar oyun sadece oyun oynayacağız. Göze hoş sert bişi yap da gözümüz gönlümüş açılsın

hani nerede kaldı bizim intro ? : Kanal boş kaldı bak güzel bişi yap seneye binler orada senin intronu görecek.
https://www.youtube.com/user/SonsuzaKadarOyun

yavaş yavaş youtube tüm ayarlarımı açmamam izin verdi potansiyelin farkında sende artık farkına var :)
Unutma sloganımız sonsuza kadar oyun sadece oyun oynayacağız. Göze hoş sert bişi yap da gözümüz gönlümüş açılsın

iş nedeni ile ilgili problemler yaşadım bu aralar k.b yapıyorum.

----------

abi bana logo acil vermen lazım :)
birde 2 tane oynayacağın oyun söyle :)

Bence intro oyunlardan olusmasın. Daha farklı soyut birşeyler olabilir.

----------

abi bana logo acil vermen lazım :)
birde 2 tane oynayacağın oyun söyle :)

oyun savaş oyunları simülasyonlar vs olacak sadece isim ile sınırlamayalım .

bak bakalım bu işine yarayacak mı?

yok bu yaramaz bu sonsuza kadar oyun logosu lazım :D

Geri