• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

WoW Hakkında BirKaç Soru ?

Aktiflik
K.Tarihi
1 May 2009
Puanı
0
Arkadaşlar ben artk SRO oynamaktan bıktım.BirKaç arkadaşımla birlikte WoWa başlamak istiyorum.Bunun için WoW un gelmiş geçmiş bütün cdlerini almamız gerekir mi?Gerekliyse hepimiz ayrı ayrı mı almalıyız?

İkinci sorumda yeni başlayanlar için daha açıklayıcı bi rehber bulabilir miyim yoksa private serverlarda falan mı oynamak gerekir ?

Başlarken direk bütün paketleri alman gerekmez.

İlk paket 1-60 level

2.Paket 60-70 level

3.Paket 70-80 level

aralıkları içindir

Ayrıcao yuna başlamadan önce ne kadar rehber okursan oku iş oyuna başlayınca bambaşka geliyor en temizi oynayarak öğrenmek...

Başlarken direk bütün paketleri alman gerekmez.

İlk paket 1-60 level

2.Paket 60-70 level

3.Paket 70-80 level

aralıkları içindir

Ayrıcao yuna başlamadan önce ne kadar rehber okursan oku iş oyuna başlayınca bambaşka geliyor en temizi oynayarak öğrenmek...

Çok teşekkür ederim

ilk önce İlk (Classic) ve 2.Paketinii (TBC) al derim, sonra 60+ olduğunda 3.Eklenti paketini alirsin...

2) eğer birkaç arkdaşinla birlikte başlayacaksaniz ayri ayri almaniz gerekir çünkü müim olan içindeki CD-Key ^^

Geri