• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

WOW Oynayan Var mı?

BurakYogun

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
31 May 2015
Puanı
384
Merhaba Maxigame Ailesi, Silkroad'da sıkılıp yeni bir oyun arayışına girdim. wow denk geldi karşıma oynayan var mı forumumuz da beraber oynayalım istiyorum. Şimdilik started versionum var alışırsam devamını alacağım.

Wow da oynayamazsın benden demesi. Silkroadın grafikleri güzel, bir çok Silkroad oyuncusu grafikleri mükemmel olan oyunlarda oynamayı seçer, Archeage Online oyununa bak derim bilgisayar alayım kendime çok iyi, kesinlikle ve kesinlikle bir daha Silkroad oyununun suratına bakarsam namerdim. Neyse bak derim ona, wow bende denedimde kaç senelik oyun, sevmedim.

Wow da oynayamazsın benden demesi. Silkroadın grafikleri güzel, bir çok Silkroad oyuncusu grafikleri mükemmel olan oyunlarda oynamayı seçer, Archeage Online oyununa bak derim bilgisayar alayım kendime çok iyi, kesinlikle ve kesinlikle bir daha Silkroad oyununun suratına bakarsam namerdim. Neyse bak derim ona, wow bende denedimde kaç senelik oyun, sevmedim.

Niye oynayamıyorum onu anlamadım ben. Altı üstü bir oyun :D Bazı arkadaşlarım var 30 dakikada 40 level kasabiliyorlar. Ben npclerin konuşmalarını filan sevdim. Niye sevmedin onuda çözmüş değilim.

Bayağı bir oyalayacak şey var :hsml: Ben buradan bir sürü ekmek çıkartırım :D

9d4a39.png

Ben oynuyorum, arkadaşlarla oynuyoruz hatta. İstersen bize katılabilirsin. :D Ayrıca gelmiş geçmiş en iyi grafiklere World of Warcraft sahiptir.

Ben oynuyorum, arkadaşlarla oynuyoruz hatta. İstersen bize katılabilirsin. :D Ayrıca gelmiş geçmiş en iyi grafiklere World of Warcraft sahiptir.

Tamam olur inşaALLAH 14 saattir uyanığım bayağı bir kestirmem lazım gelince katılırım. Oyun hakkında zerre bilgim yok çünkü ilk kez oynuyorum onu söyleyeyim :D

Tamam olur inşaALLAH 14 saattir uyanığım bayağı bir kestirmem lazım gelince katılırım. Oyun hakkında zerre bilgim yok çünkü ilk kez oynuyorum onu söyleyeyim :D

Bir arkadaşı yeni başlattık, onunla bizde 1 levelden başladık 1-2 haftada 110 olduk tekrar birlikte. Hem o öğrendi hem biz eğlendik. Öyle bir şey deneyebiliriz tekrar, biraz daha erken gelmiş olsaydın keşke :D Ki zaten yeni char kasacaktım bende, kasarız birlikte :D

Archeage ye bak derim, Wowun grafikleri Silkroaddan kötü be neresi iyi :D

WoW efsanedir ya, ben üzerine ne gelirse gelsin daha iyisini tanımam. Gelmiş geçmiş en iyi grafikler olarak anacağım sonuna kadar :D Böyle de bir sapığım :D

WoW efsanedir ya, ben üzerine ne gelirse gelsin daha iyisini tanımam. Gelmiş geçmiş en iyi grafikler olarak anacağım sonuna kadar :D Böyle de bir sapığım :D

Grafik konusunda öznel yorumun var ama gerçekçi olmak gerek :) Grafikler dediğim gibi Silkroad'dan kat ve kat kötü, Metin2 den bir tık üstü o derece, öznel bir yorum değil bu genel düşünce bu yönde oyuna bakanlar için. Gel gelelim sana göre "Gelmiş geçmiş en iyi grafik" diyorsun ama"grafik" kelimesini at oradan, "içerik" falan ekle onun yerine, bence daha doğru olur, yanlış mıyım ? :)

WoW efsanedir, Silkroad alternatifi oyun bulabileceğini sanmıyorum, bulsan bile o kadar skill, detay, vs. herşeyi ile mükemmel tasanlanmış.

Neverwinter - Bir bak buna. :D

WoW efsanedir, Silkroad alternatifi oyun bulabileceğini sanmıyorum, bulsan bile o kadar skill, detay, vs. herşeyi ile mükemmel tasanlanmış.

Baktım kendine çeken bir tarafı olmadı malesef, şu parayı bir bulsam çok güzel olacak :D Archeage en kral p2w oyunlardan biri fakat beni benden alıyor :D

Wow benim hoşuma gitti kanka skype'ta yazdıklarıma bak nob :drl

- - - Güncellendi - - -

Grafik konusunda öznel yorumun var ama gerçekçi olmak gerek :) Grafikler dediğim gibi Silkroad'dan kat ve kat kötü, Metin2 den bir tık üstü o derece, öznel bir yorum değil bu genel düşünce bu yönde oyuna bakanlar için. Gel gelelim sana göre "Gelmiş geçmiş en iyi grafik" diyorsun ama"grafik" kelimesini at oradan, "içerik" falan ekle onun yerine, bence daha doğru olur, yanlış mıyım ? :)

Konuyu tartışmaya dönüştürmeyelim lütfen. Ben oynayan var mı beraber oynamak için açtım konuyu sro vs wow yapmayalım :zzz:

- - - Güncellendi - - -

Skype filan var mı geldim. :wwe:

İkimizde World of Warcraft'tan bahsetmiyoruz sanırım? :D

Tam üstüne ayak basıyoruz :)

Warcraft'a ilk defa Silkroad grafiklerinden kötü, Metin2'den bir tık yukarıda diye birisiyle karşılaştım, ilginç.. Oyunu tam olarak oynadığını sanmıyorum ya da 20 level başlangıç paketini aştığını. Aşmış olsaydın eğer, anlayabilirdin :D http://us.blizzard.com/en-us/company/about/awards.html şu linki de bırakayım, WoW'un ve diğer Blizzard oyunlarının aldığı ödüller. (Bizim ilgilendiğimiz tek WoW) Silkroad veya Metin2'nin herhangi bir ödül aldığını hatırlamıyorum galiba? Yalnızca Metin2 yasaklanmıştı, o sağlam reklam olmuştu ona. LOL. Ayrıca, Metin2'de grafik namına hiçbir şey yok bence bu söylediğinde hakarettir :D Tavsiyem önce biraz oyna, en azından 60 level'e kadar, ondan sonra ''öznel'' yorumunu almak isterim.

WoW gelmiş geçmiş en iyi MMO(RPG)'dir, diğer zımbırtılar ile karşılaştırılamaz bile. :D

Hala daha grafik konusunu level ile bağdaştırmaya çalışıyorsun da onun adına içerik, hikaye, konu denir. Grafik neresinde var bunun ? Görsel efect bana Silkroad'dan bile iyi mi diyorsun ? Bişey demiyorum daha. :D

Neyin ne olduğunu bilebilecek yaştayım. Asıl sorum şuydu açıkça "Ne oynadında ne gördün ki?" Evet, Silkroad'dan ve diğerlerinden iyi diyorum. Ve "Ultra" diye de bir seçenek var.

En boş grafik sahip oyunlar Knight Silkroad MT2 Sebebleri yerinde saymalari Bkz: Lol belkide gelişmekte ve gelişicek olan tek oyun ilk ve şuanki hali arasinda çok var
Wow cidden hikaye bakimindan en geniş oyun
Pubg diye bir oyun cıktı yeni nesil GameComputer var o oyunda kasiyor
Kisaca
MT2 SRO KN Gibi oyunlar eski tarj ve yeni nesil oyunlarla karşilaştiralamaz

Geri