• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

WoW oyuncu gözünden SSler

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dessette
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dessette

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Mar 2011
Puanı
2
Zaman buldukça diğer çarlarımdan da SSler paylaşıcam arkadaşlar şimdilik bu kadar :)

-----------------100 level Windwalker Monk-----------------

Garrisonum
Wo_WScrn_Shot_120214_230024.jpg

Garrison Madenim

Wo_WScrn_Shot_120214_225309.jpg

Garrison Town Hall'um

Wo_WScrn_Shot_120214_231740.jpg

Assault on the Heart of Shattrath

Wo_WScrn_Shot_120214_230353.jpg

Wo_WScrn_Shot_120214_230444.jpg

Wo_WScrn_Shot_120214_231427.jpg

Her insanın bence kendine göre bir oyunu vardır sarmadı mı başka oyun :D herkes sevdiği oyunu oynar birinin sevmediğini diğeri belki çok sever :) gönül işi tam wowda öyle ama bir çok şartı var resmen, bikere ingilizce bilmen gerekiyor sonra bazı insanlarda ileri düzeyde bağımlılık yapan bir oyun bir de işin içine para girince çoğu insan bulaşmak istemiyor en iyisini yapmışsın diyicem ama mod olarak derken içim acıyor :D

Bu oyunun free sini oynamıştım max 20 level oluyodun fakat oynadığım en iyi oyundu bambaşka bir dünyası var.

Ocaktan sonra başlayablirim , biraz private takıldım da orjinali gibi sarmıyo ve pek de bilmiyorum oyunu.Öğreteceksen gelirim neden olmasın :D

elimizden geldiği kadarıyla yardımcı olurum ingilizcen iyiyse zaten hertürlü yırtarsın :)

Son düzenleme:
Eyw sağolasın. Okuldan dolayı ingilizce upper sıkıntı yok :) . Sınavların bitmesini bekliyorum yoksa bırakamam oyunu biliyorm kendimi:) Bide Raf da Battlechest gift mi yollanıyor? + Wod alıyoruz demi üstüne

WoW oynamam için ne yapmam gerekiyo? Dnr'dan 50 tllik kutusunu alsam oynayabilir miyim? Aylık acc ücreti varmış bide hesabı açık tutmak için para yatırmamız gerekiyomuş doğru mu?

Eyw sağolasın. Okuldan dolayı ingilizce upper sıkıntı yok :) . Sınavların bitmesini bekliyorum yoksa bırakamam oyunu biliyorm kendimi:) Bide Raf da Battlechest gift mi yollanıyor? + Wod alıyoruz demi üstüne

yok raf da yine battlechest alman gerekiyor

Battlechest + wod

raf ın tek artısı hızlı kasma 2-3 gunde 85 oyuyorsun resmen :D

WoW oynamam için ne yapmam gerekiyo? Dnr'dan 50 tllik kutusunu alsam oynayabilir miyim? Aylık acc ücreti varmış bide hesabı açık tutmak için para yatırmamız gerekiyomuş doğru mu?

şuan 2 tane paketi var

https://www.maxigamerz.com/k/18-world-of-warcraft-eu.html

WoW Battlechest CD Key+ WoW Warlords of Draenor Cd Key almanız oyunu tam anlamıyla oynamanız için yeterli hatta Warlords Of Draenoru almıya bilebilirsiniz battlechestle 90 a kadar kasabilir fakat 90-100 arasını Draenorda kasmanız gerektiği için 100 olmanız için Draenor almanız gerekiyor. Battlechest 1 aylık süre veriyor yine maxigamein wow sayfasında WoW 60 Günlük Perepaid Kart var onun sayesindede 2 ay hesabınıza süre ekliyebiliyorsunuz eklemezseniz hesabınız donduruluyor tekrar yükleyince kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

Geri