• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

WoW Previte

lifeefes22

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
13 Tem 2010
Puanı
0
Arkadaşlar ben WoW u previte oynuycam oyunu yüklüyorum 3.3.5 e kadar yükelemsi lazımmış ama bende 4.0 yüklüyo nasıl yapıcam bunu bi yardımcı olurmusunuz

3.3.5 yap sürümü molten-wow u oyna güzel server. ama 4.0 a cıkınca 3.3.5 e döndürülmüyor sanırım emin değilim yinede. Görevli arkadaşlar yardımcı olsun :D

Bende 4.0 oldu kaldırdım yeniden kurdum şu an hiç patch atmadı 3.01 galiba ama 3.5 nasıl yapıcam

@Cotton : 3.3.5 yap sürümü molten-wow u oyna güzel server. ama 4.0 a cıkınca 3.3.5 e döndürülmüyor sanırım emin değilim yinede. Görevli arkadaşlar yardımcı olsun :D

Patch düşürme işlemi imkansız değil sadece zaman alıyor.

Ayrıca private oynamak çok zevkli oluyor ben dmgwow oynuyorum 3.3.3 versiyon ile.

--#--

Konuyu açan arkadaşımıza söylüyorum ;

kardeşim tek tek patchleri indirirsen senin için daha iyi olur. :)

arkadaşlar wow oynamak istiyorum ama her ay para yatırma şansım yok bana güzel bir private server söylermisiniz

molten-wow.com

gel x12 server 3750 kişi onlie sürekli 5 realm var yardımcıda olurum elimden geldği kadar türk guild de var yabancılık çekmezsin .

oyunu nerden indircem o server için.Oyun yok bütün linkleri verirmisn update fln dahil

Bende başlamayı düşünüyordum, verdiğiniz site güzel sağolun :) Cottonmouth benimle iletişime geçer misin? o molten-wow ' a başlıcamda :D

valla banada yarım ederseniz memnun olurum molten wow oynuyorum 22 lvl yim

Geri