• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

WoW-Vanilla Server Eski Heyecan

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Veralyx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Veralyx

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Mar 2010
Puanı
42
Merhaba

Uzun yıllar önce world of warcraft'a başlayıp ilerleyen patchler'de hevesi kırılan bir çok insan var.
Şahsen bende aynı şekilde düşünerek ilk orijinal hali olan bir wow server'ına başladım.
Eğer eski tat ve ortamı özleyen arkadaşlar benimle iletişim kurarsa oyunda buluşabiliriz.
Server level seviyesi bilindiği üzere vanilla olduğundan 60 level şeklindedir.
Oyunda ortalama 12 bin online mevcut olup, minimum 8 bin ve ayrıca hiç bir şekilde parayla ürün yada ayrıcalık edinilememektedir.
Oyun da level kasmak çok aşırı zor olmamakla birlikte zordur yani 1x hem gold hem de xp oyunda rekabet ve ticaret yüksek seviyededir.
Oyunun matematiksel olmadığı ve eski sistemini seven arkadaşlar için ideal bir server olarak bizde oradayız ve duyurmak istedim.

Şuan da +60 Guild player mevcut olup, teamspeak adresimiz mevcuttur. Oyunu bilmeyip başlamak isteyenlere yardımcı oluruz kurulum zor olmamakla birlikte hilesi olmaması da güzeldir.

Örnek resim online sayısı için 00:14

65jVl3.png

Biz pvp alanında oynuyoruz daha aktif ve updateler biraz daha önce oraya gelmektedir.

Server sitesine ait link ;

https://en.nostalrius.org/

[UYARI]Sorusu olanlar yorum bırakırsa kısa sürede cevaplamaya çalışacağım. İyi forumlar.[/UYARI]

Oyunda mouse bug ı var. Mouse u parça parça sağa sola kaydırınca mouse kendini ortaya resetliyor. Çok sinir bozucu.

Uzun süre official wow oynadım acaba private lerde aynı kaliteyi bulabilir miyim? Çok kişinin oynaması ikna edici duruyor

Güzel olacağını düşünüyorum bu optimizasyonların

Geri