• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

WoW Yardım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan wwoollff
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

wwoollff

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Haz 2009
Puanı
1
arkadaşlar ben molten-wow oynucam ama oyun yok ve yeniyim.Oyunu indircektim fakat internet kotalı olunca indiremiyorum Bu sebeple oyunu satın almak istiyorum ama hangisi yada hangilerini alcağımı bilmiyorum.Alsam bile ne yapcağımı bilmiyorum.Bana yardımcı olurmusunuz.

Not: Molten-WoW (v3.3.5a)

Son düzenleme:
Bir sorum var

Acaba world of warcraft ı bu sistemlerle oynayabilirmiyim
İntel pentium işlemci
512 ram
128 ekran kartı
Windows xp
Pc ile fazla bilgim yok ama bu sistemlerle oynayabilirmiyim lütfen yardımcı olum cd sini alıyım çok korkuyom boşuşona alıcam diye hmmm:agla

Sanmıyorum.Tek başına dağda çayırda dolaşırsın ama şehre geldiğinde veya savaşta kasar bilgisayar.Takılır.Oynayamazsın.

Hiç alma oynayamazsın büyük ihtimalle arkadaşında dediği gibi. Oynarsan bile (belki bir ihtimal) zehir olur. Bir raide girersin takılır kitlenir söversin durduk yere :)

Geri