• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Wow'a Başlamak İstiyorum Yardımcı olur musunuz?

paradox480

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Eki 2012
Puanı
3
World of warcrafta başlamak istiyorum. Ama kafama takılan bi kaç konu var yardımcı olursanız sevinirim. Öncellikle dvd'sini alıcaktım bi mağazadan ama 3-4 tane değişik formatı var(Burning crusade, catalsym, miss ot of pandaria falan). Acaba hangisini almam gerekiyor ? Ayrıca aylık ücreti her versiyon için ayrı mı ? Birde mesela ücreti yatırdık 2 ay oynadık 3. ay paramız olmadı uzatamayınca karakterimiz siliniyor mu yoksa tekrar uzatınca kaldıgımız yerden devam ediyor muyuz? Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

İlk önce WoW Classic+Burning Crusade alacaksın,bu paketten 30 gün oyun süresi gelir.Daha sonra Wrath of the Lich King/Cataclysm/Mists of Pandaria alacaksın,bu paketler oyun süresi vermez.Oyun süren bitince oyuna giremezsin,karakterlerin ve itemlerin herşey en son bıraktığın gibi aynı kalır,bi değişiklik olmaz.Paket fiyatları değişebilir ve oyunu oynaman için oyun süresi alman gerekiyor.Pre-paid card adı altında satılıyor.

Geri