• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Wowa başlıyorum.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Vol`Jin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Vol`Jin

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
30 Haz 2009
Puanı
3
Arkadaşlar öncelikle merhaba.Wow`a başlamayı düşünüyorum , acaba forumda wow oynayıpda bana yardımcı olabilecek arkadaş varmıdır diye sormak istedim.Yardım derken oyunu öğretme , birlikde oynama vs. Kısacası bir arkadaş arıyorum.İlginiz için simdiden teşşekkür ederim , umarım aradıgım birini bulurum :shm:

Daha önceden bende oynuyordum wow'u 80 lvl troll hunterım vardı sonra bir dahaki ay için para bulamayınca :D hesap donduruldu eğer para bulursam tekrar dönmeyi isterim valla ama şuan 2 ek paket + oyun süresi lazım oda cok pahalıya geliyor şuan para olsaydı beraber takılırdık ama işte parasızlık :) ama sana yardım edeceklerini düşündüğüm bir facebook grubu var onlar sürekli oynuyor onlarla birlikte takılabilirsin.

https://www.facebook.com/groups/7088228042/?fref=ts

Önerin için sagol.Zaten o gruba katılmıştım , bir kaç adamlar sorun yaşasamda aradıgım cevapları bulabiliyorum.Şuan 12 gün kaldı wow hesabımda ve azda olsa wowu öğrendim.Sürem bittiginde uzatmayı düşünüyorum , eger para bulabilirsen beklerim.Suan için stormscalede oynuyorum.

Önerin için sagol.Zaten o gruba katılmıştım , bir kaç adamlar sorun yaşasamda aradıgım cevapları bulabiliyorum.Şuan 12 gün kaldı wow hesabımda ve azda olsa wowu öğrendim.Sürem bittiginde uzatmayı düşünüyorum , eger para bulabilirsen beklerim.Suan için stormscalede oynuyorum.

şuan malesef para bulamam universite okuyorum ve ayrı eve cıktım :D o yüzden bütün paralar gitti bulursam başlarım muhakkak :)

bende başlamayı düşünüyorum şu sıralar ne kadar ücret ödemem gerek en başta ve oyunu tamamen kavramam kaç günümü alır sizce ?

bende başlamayı düşünüyorum şu sıralar ne kadar ücret ödemem gerek en başta ve oyunu tamamen kavramam kaç günümü alır sizce ?

Oyunu kavramak senin yeteneğine kalmış bir şey. Bazılarımızın 1 yıl sürerken bazılarımızın 1 ayı bulmaz. Para konusunda ise, oyuna ilk başladığında yanılmıyorsam 30 gün deneme süresi veriyor. Bu süre bittikten sonra oyunu oynayabilmek için her ay belirli bir ücret ödeniyor. Lakin fiyatlar hakkında bilgim yok.

ilk battle chestin fiyatı 50 tl di eskiden catalsym yokken 39 du indirmlerle 20 fln alınıyordu şimdi catalysm girince 50 tl oldu ondan sonra panda lazım oda 50 60 tl vardır + battle chesteki ay bitince 2ci ay için ayda 42 tl vermen gerekir eğer 2 aylık alırsa 62tl oluyordu sanırım yani nerden baksan 150 tl gözden cıkarman lazım oyuna devam etmen için.
sadece 1 aylık oynayım denemek istiyorsan sadece 50 tl vermen gerekir .

2 pack 65 e falan gelir 1 aylık ücretsiz oynarsın sonraki her ay için 15 euro para vermen gerek aylık ücret.ayrıca kesinlikle raf yapmalısın 3x exp geliyo eğer en çok türkün olduğu serverda oynamak istersen ve sana katkıda bulunacak kişiye yardımın dokunmasınıda istiyosan seni arkadaşıma yönlendireyim. önümüzdeki ay bende süre uzatacağım 3 kişi oluruz..

Ben 2 yıl önce oynuyordum hiç bir ücret ödemedim :) eskiden dota 2 wardı ben ordan oynuyordum şuan ne alemde bilemiyorum ama başla bu lol falan hikaye zaten bana sorarsan wow dan alınma yapmışlar benim fikrim wow iyidir :D

Geri