• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

wuhu ;=)

ThePunisher*

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
15 May 2009
Puanı
46
adszbts.png

Arada bölye 20-40 saniye 20mbitle indiriyorum :) ama sonra 250kb'a geri dönüyor:ent
Abonelik: TTnet 8 mbit'e kadar.

arıcaksın atıcaksın fırçayı çoğu zaman 10 megabitle indirirsin o zaman benim arkadaşda öyleydi çünkü :D

hattın fibernet destekliyor demekki aynı fiyata ttnet fibere geçebilirsin,Sadece vdsl2 modem alman lazm.

Ttnetin fiberneti güvenilir mi acaba normal internetin altyapısını kullanıyo güvenilir gelmiyo pek

Arıyorum ,santrale olan mesafe ile alakalı filan vs.vs.
Artık akraba olucaz müşteri hizmetleriyle.
fırça diyorum fırça ? madem santrale olan uzaklık var nasıl 20 mbt çıkıyor bu internet ? abicim şöyle adam akıllı kızıcaksın hatta baban kızsın yoksa onlar düzeltmez

8mbite kadar kullanırken 4mb hız gösteriyordu speedtest, fibernet e geçtim.23mb , akk geçince 5mb.

Geri