• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Xayah hakkında ne düşünüyorsunuz? Bence aşırı OP. ( Videolu )

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Erukage
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Erukage

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
30 Haz 2012
Puanı
21
Smurf hesabımda bir kaç oyun oynadım sonuç OP %46 win ratesi var rankedde ancak oynamayı bilmeyen insanlar sayesinde bu win ratenin düşük tutulduğunu düşünüyorum. Genelde bu tarz tartışmalarda heronun earlysi çok düşük o yüzden dengeli bir hero falan diyen oluyor ancak hero 6 levele ulaştığında double, triple almadanda duramıyor.

Tekli/Çift Dereceli'de ilk ban attığım hero, saçma damage var nerf yemesini bekliyorum.

bir kaç kere oynadım ama pek beğenmedim açıkcası gereksiz bi hero olmuş kanımca :)

İlk çıkan herolara hep aynını yapıyorlar. 2-3 metada op konumunda oluyor. Ondan sonra düşürüyorlar. Şu anda da düşmek üzere

Geri