• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Xbow-Dagger-WarLock Show(Rehberi)

Aytekin34

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
12 Mar 2010
Puanı
3
İyi Gunler,Arkadaşlar
Sizlere Biraz Karışık bir char yapılandırması anlatacagım
*Arkadaşlar oyunu gercekten cok ii bilmeniz gerekir
*Bu char Full str oLmalıdır
*Yapılandırmanın büyük ozellıgı , kısa zamanda çok iş yapmak ve rakibin işini bitirmek
*Once warLock ıle rakıbı ıı bır sarsaRız sonra dagger ıLe çok kolay yatırırız.
*Gerçekten Farklı ve çokda keyifli bir yapılandırmadır
*1 ws 1 de çok kolay iş yaparız.
Uniqlerde ise biraz zorlanırız ama xbow ıle bu sorunuda ortadan kaldırmaya calısırız
*Çok amaçlı ve çok yonlu bir chardır
*Full Str vereceğimiz bu yapılandırmada, kasarken Xbow tercih edeceğiz
0101.jpg
-> Görünmezlik Süresini Uzatır.
0202.jpg
-> Görünmezlik.

0203.jpg
-> Görünmezleri görmemizi sağlayan skill

0206.jpg
-> Gelişmiş Görünmezlik.

0207.jpg
-> Görünmezleri görmenin gelişmişi

0301.jpg
-> Silahımıza zehir özelliği katar.Düşmandan yavaş yavaş HP düşmesini sağlar.

0302.jpg
-> Sizin ve partinize gelen kötü özelliklerden korur.

0305.jpg
-> Zehirin Gelişmişi

0306.jpg
-> Poison Circle ın gelişmişi

0501.jpg
-> Crossbow'un Damage'ini çoğaltır.

0502.jpg
-> Vuruş Menzilini çoğaltır.

0503.jpg
-> Menzilli Vuruşlardan gelen damagei azaltır.

0504.jpg
-> Damage'imizi %75 çoğaltarak Maks. Hp'yi %50 ve Fzk.Defans ı %40 Düşürür.

Xbow Atak SkiLLeri
*1-( Pover Shot )= En önemli skillerin başında gelir, Yüksek atack gücü , geri itebilme özelliği, Yatır-batırdan hatırladığımız Batır özelliğide wardır, Yani yerde olan düşmana vurabiliyor ve bunu yaparkende % 50 damageye ekliyorsunuz, Süper skill kesin MaX

2-( Fast Shot )= Seri şekilde atılabilme özelliği, 15 metre mesafe eklemesi, fakat çok düşük damage , komik derece damege verdiği için spye yazık diyorum, Açmayın

3-( Long Shot )= 7 metre menzil ekliyor ve en güçlü Damage veren Skiliniz,Kesin MaX

4-( Blast Shot )= Yatır-Batır ikilisini iyi bilirsiniz, Yatır skilimiz olur kendisi, % 50 ihtimalle düşmanı yere düşürebilir, Hemen peşine Batır skilimiz Pover Shot, bu ikili vazgeçilmez , Kesin MaX

5-( Intense Shot )= Pover Shot skilini gelişmiş versiyonu, 2 tane birden gönderiyor, yerdeki düşmana vurabilme özelliğide war, tabiki MaX

6-( Rapid Shot )= Fast Shot skilinin dewamı, 3 tane birden ok gönderebiliyor, ama çok zayıf vuruş gücüyle, bence çok gereksiz, Açmayın

7-( Distance Shot )= Long Shotun bir üst modeli, 7 metre menzil ekliyor ve en güçlü Damage veren Skiliniz,Kesin MaX

8-( Hurricane Shot )= Blast Shotun abisi diyebiliriz, 2 tane vuruş birden yapabiliyor, %50 ihtimal yere düşürme, 80 lvde açılıyor,MaX
*Dagger Atak SkiLLeri

1-( Spinning )= Düşük vuruş gücü ile en kötü dagger skili sakın açmayın

2-( Wounds )= Yerdeki rakibe vurabilme, Bleed etkisi, 2 kere vurma özelliği ve Mortal Wounds açılması için MaX olması gerekiyor, MaX

3-( Scud )= Hız buffu bence olay yerinden hılıca uzaklaşmak için bire bir, 15 sn sürüyor fakat 80 lvde % 132 hız ekliyor, Kesin MaX

4-( Screw )= Daggerin 2.Stun skilli vuruşu, vuruş gücüde ii sayıLır, MaX

5-( Combo Blow )= 3 lü combo ve Dull özelliği var, ama düşük atack gücü ile gerekli gömüyorum, Warlock sayesinde karşıdaki rakib 1-2 vuruşa öldüreceğiz, Sp israfı, Gerek yok Açmayın

6-( Prick )= Daggerın anlamı, Bu skill inanılmaz bir skilldir,Warlock ile beraber kulanılırsa Rakibe korkunç damage verebiliriz, Karşınızda Full sun blade bile olsa bu skill sayesinde teke alma şansınız war, Stun özelliği ,Bleed özeliği, Süper atack gücü ama tek şartla bu skili kulanabilirsiniz HP niz % 10 nun altında olmayacak,Kesin MaX

7-( Mortal Wounds )= Wounds skilinin gelişmişi, 3 defa vurabiliyor, Bleed efect ve yerdeki rakibe vurabilme özeliği, MaX

8-( Butterfly Blow )= Combo Blow dewamı , Dull özelliği olduğu için çoğu kişi açabilir, ama yan buildin Warlock ise hiç gerek yok, ACmayın Sp israfı

0701.jpg
-> Bıçağımızın damagesini yükseltir.

0702.jpg
-> vuruş şansımızı yükseltir.

0703.jpg
-> Zehir skilimizi bastığımızda verdiğimiz damagei çoğaltır.

0704.jpg
-> Atağı %75 arttırır defansları %75 düşürür.

0705.jpg
-> zehir skillinin süresini çoğaltır.

0706.jpg
-> Görünmezken vurduğumuz damagei çoğaltır

0707.jpg
-> Görünmezken koşu hızımızı arttırır.

Açmamız gerekenler hakında biraz bilgi vereyim

1) Raze Skilleri
0301.jpg
Physical Raze , Karşı tarafın Phy defansını düşürür,30 sn sürer, tutturma yüzdesi % 80, Çok önemli skill MaX
0302.jpg
Magical Raze , Karşı tarafın Mag defansını düşürür,30 sn sürer, tutturma yüzdesi % 80,bu de-buff aslında bizim için çok gereksiz, fakat Sro yeni yüzüyle ekip çalışmasına büründüğü şu sıralar partinizdeki nükerlerin işine çok yarayacaktır,MaX
0303.jpg
Combat Raze , Karşı tarafın Phy ve Mag atağını azaltır,30 sn sürer, tutturma yüzdesi % 80, Defans skilimizde fazla olmadığından bu skiil sayesinde az damage yersiniz, Kesin MaX
0304.jpg
Courage Raze , Karşı tarafa verdiğiniz damage değerini yüksek miktarda artırır,30 sn sürer, tutturma yüzdesi % 80, Mükemmel bir skill Kesin MaX
0305.jpg
Physical Ravage , "Physical Raze" phy defans düşürücü skilin Alan etkili versiyonu, 10 metre içinde 3 kişiye birden bulaşabilir, Ekip çalışmalarında çok işe yarayacaktır, Kesin MaX
0306.jpg
Magical Ravage , "Magical Raze" mag defans düşürücü skilin Alan etkili versiyonu, 10 metre içinde 3 kişiye birden bulaşabilir, Ekip çalışmalarında çok işe yarayacaktır, Kesin MaX​

2) Bloody Swarmi Skilleri
0401.jpg
2) Red Flover , Mag atağı artıran pasif bir buff, Normalde açmayız fakat meşhur Stun skillerini açmak için bunu maxlamak gerekiyor, MaX​
2)Trap Booster : Passive bufftır. Trap in verdiği hasarı artırır. Maxlayın
2-Bloody Trap : Tuzak saldırımız en eğlenceli skillerden biridir, adamın kafasına atar ve kaçarsınız, ne zaman patlayacağı hiç belli olmaz belki 3 saniye belki 20 saniyede bile patlayabilir ilk levelde 2.2 k damage vurur bu da demekki geldiği leveldeki tüm full int charları tekte alabilir. Trapı atın ve kaçın. Rakip safe zona bile girse (towna) patlayacaktır. Block şansıda yoktur. Ama str charlara karşı kullanmayın bazen çok geç patlıyor.

3) Soul Pressure Skilleri
0601.jpg
3.1-Daze , Karşı tarafa % 80 ihitimalle, 5 saniyelik Stun yapmanızı sağlar,Kesin MaX
0604.jpg
3.2-Wrath Daze , "Daze" Skilinin alan etkili versiyonu, 10 metre içinde 3 kişiye ve % 80 ihtimalle, 5 saniye etkili Stun, Kesin MaX​

0603.jpg
4.1 Illusion
0605.jpg
4.2 Shade Illusion
Eğlence amaçlı skillerdir, düşük levelli birine dönüşmenize yarıyor, Pvplerde kullanırsanız peçe bile olsa üzerinizde size kimse saldırmaz,
Her oyunucu sizi farklı görecektir, A oyuncusu sizi wizard gibi görüyorsa, B oyuncusu sizi Glavei görebilir
neticede bir oyun ve eğlenmek gerekiyor, fazla spde istemiyor açılabilir​

5 )Evil Swell Skilleri
0701.jpg
5) Bloody Aim, Hp emme ve tek defans skilini açabilmek için MaXlamak gerekiyor​

Cruel Spell Skilleri
0801.jpg
6.1) Vampire Touch, Adı üzerinde Wampir skiliniz, rakibinizden Hp emmeye yarar ve gayet etkilidir,MaX
0805.jpg
6.2) Vampire Kiss, "Vampire Touch" un gelişmişi Beleşden Hp kazanmak, MaX​

0803.jpg
7) Scream Mask ilginç bir skill daha, istediğiniz 2 kişiye bu buffu yapabilirsiniz ve buffladığınız kişilere saldıran rakipler Stun olduklarında gerçekden şaşkına dönecekler, partideki arkadaşlarınızı korumak için süper buff, Kesin MaX​

0804.jpg
8.1) Reflect, Kendinizi korumanız için tek defans bufunuz(Aslın defans buffu değil, ama kendimize yapabildiğimiz tek buff) , Aldığınız damage miktarının % 75 ni rakibinzde alacaktır(Size vurulan damage değeri değişmez) ,Wizard ve nükerler bu buff warken size vurularsa ikinizde ölürsünüz,Ama karşı taraf gerçekden ölür üzerinde Peçe bile olsa bir daha ayağa kalkamaz ve şehire gidip tekrar geri gelmek zorunda kalacakdır, Tuturma % 35 dir, Wizardların çok gıcık olduğu bir buff kesinMaX
0801.jpg
8.2) Advanced Reflect, "Reflect" buffun dewamı, % 90 lara varan değeri ile kesin MaX​

9.1-9.2_10 ) Dim Haze Skiller
0901.jpg
9.1) Slumber, uyku skilli, 1-1 de bizi kurtaracak skill, rakibi 15 sn haraketsiz bırakır ama bir şartla rakibe kimse dokunmayacak,nüke sekmesinden bile uyanabilir,Faydalı skill MaX
0904.jpg
9.2) Deep Slumber, "Slumber" dewamı MaX​

0902.jpg
10) Wheel Bind , Karşı tarafın, Hp potlarından % 100 verim almasını engeller.Başka bir deyişle,Pot başına daha az HP kazanır, rakipbin Xlarge Hp potu varsa sanki small Hp ile pot basıyor gibi olur,Faydalı MaX​

NOT:Bazı biLgiLer toparLamadir.TopaRLama oLması ise FarkLı YorumLardan biLgi ToPaRLamakTir...%65'i eL emegi goz nurudur. :hihi:
NOT:Yardımcı olduysam tesekkur butonuna tıklayın & eksiklerimi yazın ve yorumlarınızı beklıyorum..İyi forumlar
YouTube - MasteRRouge lvl 100 rogue warlock FW + Some pvp Over 70k Crit
YouTube - iSharp Lvl 100 rogue warlock
YouTube - [Silkroad] Rogue | Warlock lv 100 PvP
NOT:aLınTı yapTıqım bazı konuLar sin2018</B>
Bay.gif
den aLınmısTır.</B></B>
NOT:Trap skıLını kesınLıkLe acın ..​

bence warlock pwp ıcın cok uygun ama kasılırken pek kımse tercıh etmez yınede oynaması cık zewklı bı buıld :D:D

Herkes OynayamaS ..Birde ben kendi charımda yaptıgımı sızLe payLastım ..yanı bu buıld kotu dıyen warsa gelsın beklerız ... youtubed ebıle vıdeolar war

Video paylaşırsanız kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz.Ayrıca ilginç yapılandırmaları sevenler için güzel bir yapılandırma gibi.

Herkes OynayamaS ..Birde ben kendi charımda yaptıgımı sızLe payLastım ..yanı bu buıld kotu dıyen warsa gelsın beklerız ... youtubed ebıle vıdeolar war

Kendi charımda yaptığımı paylaştım demişsin fakat Warlock un en önemli skili olan Trap skilini skillerde açıklamamışsın bu skill olmadan warlock hiçbir işe yaramaz sen kendi charındada Trap skili olmadanmı oynuyorsun ? :pff: Ayrıca rehberin %25 i toparlamadır demişsinde yarsından çoğunu sabit rogue/warlock rehberinden almışsın alıntı yaptığın kişiyide belirtirsen onunda emeğine saygı göstermiş olursun daha güzel olur.

trap skılını cogu kısı ıse yaramıyor dedı bende arkadaşlara bu skılı acın ya da acmayın demedım .. ama yapılandırma da acmayın dedım ama ısteyen acabılır ben actım

trap skili işe yaramıyormu :crw: onu söyleyen arkadaş hiç warlock görmemiş hiç pvp yapmamış sanırım trap + sleep olmadan bir warlock ne işe yarar ? trap skilinide ekle bence rehberine yoksa rehber çok eksik kalıyor.

o skill warlock un en önemli skili sen en alta not olarak küçücük yazmışsın diğerleri gibi resim koyup açıklamalı yaparsan daha iyi olur bence.

teşekkürler:D

Son düzenleme:
emeğine sağlıkta fazla yararını goremedım rehberinin

Geri