• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Xbox One’ın Türkiye satış fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Angelina
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Angelina

O Şimdi Asker
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
6 May 2009
Puanı
442
HS6Zoli.jpg

Bugün sizlerle paylaşmak istediğimiz haber ise Xbox One’ın Türkiye’deki resmi çıkış tarihi ve satış fiyatı ile ilgili. Microsoft Türkiye tarafından yapılan resmi açıklamaya göre merakla beklenen oyun konsolu 5 Eylül‘de raflardaki yerini alacak.

Oyun konsoluna hemen sahip olmak isteyenler 21 Temmuz tarihinden itibaren ön sipariş verebilecek. Ön siparişe özel kampanya ile yaklaşık 450 TL değerindeki iki oyun da oyunculara hediye edilecek. Türkçe arayüzle oyunseverlerin karşısına çıkmak için gün sayan Xbox One’ın ön siparişte Kinect, FIFA 15, Dance Central, Spotlight, kulaklık, day 1 özel kumanda ve day 1 achievement’tan oluşan paketinin fiyatı 1,999 TL, FIFA 15, Forza 5, kulaklık ve kumandadan oluşan paketinin fiyatı ise 1,599 TL olacak. Bu kampanyanın sadece ön sipariş için geçerli olacağının altını çizelim.

Forza 5 varya yemin ediyorum yok böyle yarış oyunu multisi bile felaket :)

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Gönderildi.

bunuda almayı verelim yahu. hem bu konsol olayınıda hiç anlamam ya. al pes yada fifa bir tane. bir tanede street figter yada tekken 2 li takıl hadi bilemedin bir tanede gta 5 al yeter. bu saydıklarımda eski konsolda çalışan şeyler, bunu almak saçma olur aslında.

Ps4 yönelmekte fayda var xbox var nası olsa.

20120715113337505.png
One için halo edit çıkarsa xbox yönelirim ama yenilemek şart nası olsa :D

lan olooom 13 euroluk suplement neden burda 150 lira bi açıklayın loooo :D garip olanda şu adamlarda 2,7 asgari ücret bizde 800 lira xd bu aralar istediklerimi alamadım tribe girdim :D adam dambil set ve sehpasini 1800 tlye satıyor o paraya salon açarım lan ben :D

Geri