• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

xbox720 # Röportaj # 26 Ağustos 2013

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Muhabir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Muhabir

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Mar 2013
Puanı
143
Adı Soyadı : Muhsin Murat Keskin

Doğum Tarihi : 28 Şubat 1986

Yaşadığı Şehir : Kocaeli / Derince

Memleket : Düzce ama memlekete hiç gitmedim :) Doğma büyüme İzmit liyim.

Meslek : Elektrikçi Ustası- Bilgisayar Bakım Donanımcısı

Tuttuğu Takım : Galatasaray

Burcu : Balık

Hobileriniz : Müzik Dinlemek, Oyun Oynamak, Müzik Arşivleme, Sıkı Bir Mustafa Sandal hayranı, Bisiklet sürmek, Gezmek tozmak, arasıra Gevezelik Yapmak,

Fobileriniz : Denizde Boğulma Tehlikesi Geçermiştim O Zamandan Deniz ile aram pek iyi değildir. Barıştırmak için baya bi çaba gösterdi çevrem ama Nuh Dedim Peygamber Demedim :))

Forumdaki İlk Nick'i : xbox360 ilk nickim ikinci nickim i xbox720 olarak değiştirdim. Yakın zaman da tekrar nick değiştirmeyi düşünüyorum ne yapcam karar veremedim :S

Silkroad İle Tanışması : Silkroad ile tanışmam 2007 senesinde tanıştım. ben askerdeyken kısım komutanım Silkroad Oynuyordu. Bilgisayar iyi anladığımı bildiği için asker de yazıcı olarak Bitlis / Tatvan da İlçe Jandarma Komutanlığında yaptım askerliğimi. Kısım Komutanım Silkroad oynadığı için oyunun botunu ve yeni versiyonu indirmesi zaman alıyordu. Komutanda hepsinin inmesini istiyordu işin ucunda çarşı ya çıkmak vardı hemde haftasonu 2 gün üst üste bunu fırsat bildim. bende hepsi tek seferde hızlandırılmış linkler ile premuim hesabımla indirmiştim. çarşıyı dı kapmıştım :) 2006 senesinde ben askere gitmeden önce kardeşim cafe de oynuyordu. askerlik bittikten sonra ben de oynamaya başladım. ben oynadığım da Tibet (NEW) ve Hercules (NEW) sunucuları yeni açılmıştı. arasında ya 6 yada 9 ay gibi zaman var. Hala oynuyor muyum. Aries de 8 Corvus da 10 karakter var Sro-R de bir tane. Hafta da 2 - 4 saat ayıryorum en fazla sadece karakterler plvl de.

MaxiGame'i hangi amaç ile kullanıyorsunuz ? : MaxiGame i ben yönetim takımında olduğum için Global Mod olarak görevim ne gerekiyorsa onu yapmak için kullanıyorum. Genelde Bilgilenme ve Bilgilendirme amaçlı kullanıyorum. Forum için yardım kısmına bilgim dahilinde olduğu sürece yardımcı olmaya çalışırım. Forumun eskileri beni bilir. :)

Nickinizi Nasıl Buldunuz ? : PlayStation dan sonra çıkan ikinci oyun platformu. okul arkadaşım xbox360 ın özel koleksiyon olan special edition u satın almıştı.

1186714298.jpg

şeffaf görünümü adete göz kamaştırıyordu. ve başından kalmadan NFS oynardık hey gidi günler :)

Forumda ve Oyunlarda sizi kızdıran başlıca 3 kusurlu hareketi yazabilirmisiniz ? : Argo - Küfürlü konuşmak, Durupdururken sinirlendircek tavırlar sergilemek ve Laf dinlememe.

Hangi Spor dalı ile uğraşıyorsunuz ve neden o spor dalını seçtin ? : Bisiklet sürerim. Futbol ve Halısahadan hiç haz etmem, Hayrını olduğum takımın maçlarını izlemeyi severim.

Herhangi bir ünlünün hayatını yaşamak isteseydiniz bu ünlü kim olurdu ve neden? : Ünlü hayatı yaşamak bize göre değil biz kendimiz efendi olduktan sonra 3 - 5 kişinin gözünde yine ünlüsün. onun gözdesi olursun. Ünlü hayatı bizi bozar özetle.

Ne tür müzik dinlersiniz , en sevdiğiniz müzik'in ismi nedir ? : Genelde yabancı müzik dinlerim. tarzlar genelleme yabacak olursak Electro - House - Techno - Tribal - ChillOut - Rock ve Pop Arabesk ve Hiphop - R&B müziklerden nefret ederim.

Seyahat etmeyi severmisiniz , seyahat ettiğiniz yerler neresidir ? : Seyahat etmeyi her insan sever. Bütçemiz yeterli Yurtiçinde beğendiğim İstanbul, İzmir tatil mekanları, gibi benim sürekli beğendiğim yerler.

Hayatınızda en çok gitmek,görmek istediğiniz yer neresidir ? : O anlık bişey şimdi lap diye söylemem. Trabzon mu Rize mi Artvin mi Giresun mu tam yerini kestiremediğim bi yer var. Çok güzel yaylanın olduğu bi yer orası adını unuttum bak şimdi aklıma gelmiyor. oralardan biri olması lazım.

MaxiGame'de çalışan yönetimdeki kişiler hakkında yorumlarınız nelerdir?

Deepblue : patron ya :)

Genel olarak şöyle diyim ben pek konuşmam içime kapanık bi insanım. Arkadaşlarımız yönetimdekiler dahil olmak fazla nick değiştirdikleri için pek fazla tanıma fırsatım olmadı. Özetle eskiler beni tanır. Bu röportaj etkili olacağına inandığım için umarım Allah nasip kısmet ederse tanışır muhabbetimizi ederiz.

Yemek yapmayı biliyormusunuz ? : Yemek yapmayı bilmeyen aç kalır :) yemek yapmayı bilirim benim böyle kendime özel special salatalarım vardır. :)

En sevdiğiniz renk ? : Yeşil

En sevdiğiniz şarkı ve nedeni ? : en sevdiğim şarkı kavramını benim gibi her tür müziği dinleyen insan için tek bi şarkı yetersiz kalır play list yapsam. 4000 - 5000 civarında şarkı olur. 3 şarkı yeter Mustafa Sandal - Melek Yüzlüm, Onca ve Gel Aşkım parçaları.

Yaptığınız en büyük çılgınlık ? : Anlatamam :) ama acayip çılgınlık yaparım. Yani şaşırım kalır insan.

Şu an ruhunun olmak istediği yer ? : Hak nereyi tecelli ederse biz ruhumuzun Atalarımız gibi Şad olmasını isteriz.

Hayatta en çok kıymet verdiğin insan ? : Annem, Babam, Kardeşlerim ve Sevdiğim tüm samimi dostlarım.

Hayvan besliyor musunuz ? : Bu aralar Hayır. daha önce 3 tane Kanarya kuşu ve köpek beslemiştik. sonları hüsran oldu. son kanarya kuşumuzda apartman dairesinde olduğumuz için kışın hastalandı yavru olduğu için öldü. Köpek olarak o da mahallemizde beslemediğimiz yavru bir köpek cinsini bilmiyorum. yavru olması nedeniyle gece çok gürültü olması sebebiyle komşular rahatsız olyordu bu nedenle biz de Köseköy hayvan barınağı ve bakım evine teslim ettik.

Karşı cinste hoşlandığın tip ? : Kalbi sevdimi aşk olur, aşk olunca göze hitap eder. Tip şimdi ne tarif etsem yalan olur. herkez esmer der bi bakarsın sarışın hatunla takılır sen de o sarışın hatun aşkında olursun Aptal Aşık :))

Benzetildiğiniz biri var mı ? : Lionel Messi gittiğim her kuaför öyle diyor. Bende Messi bana benziyor hocam diyorum :D

Aşk herşeyi affeder mi sizce ? : Aşk aldatmak dışında ki herşeyi affeder.

Gelecek planlarınızı anlatırmısınız ? : Gelecek planlarım Daimi bir iş sahibi olmak için okul okuyorum bu yaşta, Elektrik Ustasıyım ancak memnun değilim bu nedenle. Biilişim Teknolojileri hedefim Kocaeli Üniversitesi. Bilgisayar Mühendisliği.

Arkadaşlarınız ve Ailenizle iletişiminiz nasıldır ? : İyidir Allah Şükür

Örnek aldığınız kimse varmıdır ? : Babam tabi ki de.

Röportaj Sistemi hakkındaki yorumlarınız nelerdir ? : Röportaj sistemini çok beğendim. Herhalde en çok konuşan geveze Röportajdan birisi benimdir. :)

Hayatınızda en çok gitmek,görmek istediğiniz yer neresidir ? : O anlık bişey şimdi lap diye söylemem. Trabzon mu Rize mi Artvin mi Giresun mu tam yerini kestiremediğim bi yer var. Çok güzel yaylanın olduğu bi yer orası adını unuttum bak şimdi aklıma gelmiyor. oralardan biri olması lazım.
Kümbet ? :D

Muhsin abiyi iyi tanırım , birkeresinde yanlış anlaşılma ötesi bana bir küslüğü vardı ama onu halletmiştik.
O nick değişimini de bana yaptırmıştı , sadece sayılar :pispis

Geri