• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Xbox'u Yüzünden Hayatından Oluyordu!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Myth93
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Myth93

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
20 May 2013
Puanı
2
Bazen haberlerde ya da internette bilgisayar veya konsol oyunlarının insanları nasıl asosyalleştirdiğini, kendilerine bağımlı yaptıklarını görüyor, okuyoruz. Ancak Amerika Birleşik Devletleri‘nde gerçekleşen bir olay, bu kadarı da olmaz dedirtti.

xbox.jpg

İsmi açıklanmayan bir Amerikan vatandaşının evinde, uyuduğu sırada bir yangın çıktı. Sebebi belirlenemeyen yangın henüz çok büyümeden uyanan vatandaş koşarak sokağa çıktı ve itfaiyeyi aradı. Buraya kadar her şey normal. Anormal olan şeyse bundan sonra yaşanıyor. Gelen itfaiye görevlileri yangını söndürmeye çalışırken Amerikalı vatandaş bir anda alevlerin içine daldı. Ne olduğunu kimse anlayamamıştı ki adam alevlerin içinden elinde Xbox oyun konsoluyla koşarak çıktı. Sizinde anladığınız gibi bu kişi içeriye konsolunu kurtarmak için dalmıştı.

Adamın neden böyle bir şey yaptığı konusunda kesin bir bilgi yok. Kimi kaynaklar bir şok hali içerisinde olduğunu söylerken, kimileri de akli dengesinin yerinde olmadığını iddia ediyor. Bizse bu adam için oyun manyağı yakıştırmasını yapabiliriz. Kim bilir belki de günlerdir geçemediği bir bölümün sonuna gelmiştir ve bu bölümü baştan oynamak istememiştir. Yoksa 80.000$‘lık evi küle dönerken taş çatlasın 500$’lık konsolunun peşine neden düşsün değil mi?

Son düzenleme:
Adama biraz hak vermek lazım, nasıl olsa evi kurtaramaz bari kurtarabildiği en önem verdiği şeyi kurtarmaya çalışıyor. Benim de evim yansa evi kurtaramayacağımdan en azından laptopumu falan alır çıkarım dışarı, neden boş yere laptopum yansın onu kurtarabiliyorken ? (:

Adama biraz hak vermek lazım, nasıl olsa evi kurtaramaz bari kurtarabildiği en önem verdiği şeyi kurtarmaya çalışıyor. Benim de evim yansa evi kurtaramayacağımdan en azından laptopumu falan alır çıkarım dışarı, neden boş yere laptopum yansın onu kurtarabiliyorken ? (:
pcyide yeni toplamışım zaten kasayı sırtlar çıkarım dışarı :)

Ev sigortalıdır 80.000 $ gelir sana 160.000 $ olarak bence mantıklı bir şey yapmış halo oynuyorsa eğer değer. :D

bana göre save dosyalarını kurtarmak istedi ah o save dosyaları :D

Evden çıkarken yanına almıyor bu adam ama. evden zamanında çıkabiliyor, itfaiye geliyor, xbox'u unuttuğunu anlayıp yanan binanın içine tekrar giriyor. pek akıl işi değil bu.

Son düzenleme:
Evden çıkarken yanına almıyor bu adam ama. evden zamanında çıkabiliyor, itfaiye geliyor, xbox'u unuttuğunu anlayıp yanan binanın içine tekrar giriyor. pek akıl işi değil bu.

Belki de asparagas bir haberdir. Microsoft xBox reklamı için yapmıştır bunu. Malum Youtuber'lere xBox reklamları için para yedirdiğini gördük. :pispis

Valla Ps3'üm için bende dalardım ateşe :D Çok anım var asosyal olduğumdan değil onunla ilgili çok güzel anılarım olduğu için bide o save dosyaları he bide içindeki oyunlar :D

Geri