• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

xPaulWaker # Röportaj # 7 Aralık 2013

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Muhabir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Muhabir

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Mar 2013
Puanı
143
maxigamelogo.png

Adı Soyadı: Yavuz Selim Karagüney

Yaşadığı Şehir : İstanbul

Memleket : Kayseri

Meslek : Öğrenci

Tuttuğu Takım : Beşiktaş

Burcu : Oğlak :D

lblwj.png

Hobileriniz : Gitar çalmak,sinemaya gitmek, arkadaşlarla takılmak, gezmek tozmak,video oyunları,film izlemek. yüzmek daha var ama aklıma gelmiyor :D

Fobileriniz : Kitap okumak.

Forumdaki İlk Nick'i :Kinqs :D Öylesine koymuştum forumda takılmayacağımı zannediyordum o zamanlar :D

Silkroad İle Tanışması : Silkroad ile tanışmam 6.sınıfda bir abi sayesinde olmuştu arkadaşla her gece ona giderdik o aralar çok güzeldi oyun giderdik izlerdik sonra bir gün pc alınca başladım oyuna ama keşke başlamaz olaydım.

MaxiGame'i hangi amaç ile kullanıyorsunuz ? :
İlk başlarda kendi çıkarlarıma kullandığım doğrudur sonra burdaki ortamı gördüm bir daha kopamadım zaten forumda şuan ise insanlara yardım etme amaçlı kullanıyorum elimden geldiği kadar.

Nickinizi Nasıl Buldunuz ? :
Bundan önceki VinDiesel'di sonra pazar sabahı kötü haberi aldım baktım hazır nick değişimide açık en sevdiğim oyuncunun adını vereyim dedim.

Forumda ve Oyunlarda sizi kızdıran başlıca 3 kusurlu hareketi yazabilirmisiniz ? :
-Forumda ya da oyunda ya da başka bir ortamda samimi olmadan cıvık olan insanlara çok kızarım hatta cıvıklara çok kızarım.
-Forum içinde birşey bilmeden artislik yapanlara çok kızarım
-Oyunlarda 10k pls:( diye dilenen oyunculara çok kızarım.

Hangi Spor dalı ile uğraşıyorsunuz ve neden o spor dalını seçtin ? :
Şuanda azcık ucundan basketbol oynuyorum nedenini bilmiyorum ama sitresimi atmamı sağlıyor.

Herhangi bir ünlünün hayatını yaşamak isteseydiniz bu ünlü kim olurdu ve neden? :
Aslında bakarsan kimsenin hayatını yaşamak istemem benim hayatım çok güzel Allah'a şükür on numara ailem on numara arkadaşlarım var.

Ne tür müzik dinlersiniz , en sevdiğiniz müzik'in ismi nedir ? :
Rock ağırlıklı olarak Rap Hip-Hop dinlerim

Seyahat etmeyi severmisiniz , seyahat ettiğiniz yerler neresidir ? :
Seyahat etmeyi severim lakin Türkiye dışına daha çıkamadım :D

Hayatınızda en çok gitmek,görmek istediğiniz yer neresidir ? :
New York ve Los Angeles'a gitmeyi çok istiyorum zaten izini kopardım bir sakatlık olmazsa askerden sonra New York yolcusuyum :D

lblwj.png

MaxiGame'de çalışan yönetimdeki kişiler hakkında yorumlarınız nelerdir?

Deepblue : Ümit abiyi fazla tanımam ama 2 senedir bu forumdayım çok babacan bir abiye benziyor bir sözüm vardı ona tutamadım yüzüne bakacak halim yok.
Terk-i Diyar : Bu forumda takıldığım süre zarfı içinde bu abiyi kızdırmamayı öğrendim İnşallah birgün ters anına gelmem :D

Antibiotic : Salih'i fazla tanımam.
Intensify : Bu abimizle de bir kere Skype'da konuşmuştuk o kadar başka konuştuğumuz olmadı :D
xbox360 : Tanımıyorum :(

lblwj.png

Yemek yapmayı biliyormusunuz ? : Yemekden kasıt yumurtaysa harika yaparım :D

En sevdiğiniz renk ? : Siyah

En sevdiğiniz film ? :
Real Steel

En sevdiğiniz kitap ve yazar ? :
Monte Kristo Kontu, Alexandre Dumas

En sevdiğiniz özelliğiniz nedir ? : İşte can alıcı nokta kendimle fazla barışık bir insan değilim o yüzden bu soruya cevap veremiyeceğim.

Yaptığınız en büyük çılgınlık ? : Dersin hocasını kesmek. Olaylar çok farklı boyutlara gitmişti :D

Şu an ruhunun olmak istediği yer ? : Gitar kursum.

Hayatta en çok kıymet verdiğin insan ? :
Annem

Hayvan besliyor musunuz ? :
Aslında evde hayvan beslemeyi çok severim ama annem izin vermiyor :( Nedenini açıklayınca bir çoğunuz hak vereceksiniz;Bir gün eve bir muhabbet kuşu aldım geldim, ilk günlerde kuş on numaraydı işte elime alıyordum felan ses çıkarmıyordu annem bile sevmişti hatta misafirlere felan gösteriyordu arkadaş bu bir gece bir başladı cıyaklamaya susmuyor bir türlü dedim heralde bir rahatsızlığı var dokunmadım sonra ki gün yine sakindi sonra bir ara gene başladı kafesi kemiriyor ama nasıl sanki beni kafa tasımı kemiriyor gibiydi ne yaptıysam durduramadım normalde kafese elime sokunca 10 dakika uğraşıyorum kafesden almak için ama bu sefer tek hamlede aldım tam kafayı koparacaktım aldım böyle elime sonra annem geldi ne yapıyosun sen felan aldı hayvanı dayıma verdi orda arkadaşına vermiş.Böylece evde hayvan besleme hikayemde burda bitmiş oldu :D

Karşı cinste hoşlandığın tip ? :
Kendini beğenmemiş, kendini bişey sanmayan, espriden anlayan ama herşeye gülmeyen, cıvık olmayan, burnu havada olmayan.

Benzetildiğiniz biri var mı ? :
Birine benzetilmem fazla ortamda ama Psycho'dur lakabım sınıfta :D

Aşk herşeyi affeder mi sizce ? :
Affetmez abi olmaz öyle şey.

Gelecek planlarınızı anlatırmısınız ? :
Şimdi baba mesleği var ticaret gayetde güzel iş eğer onun başına bişey gelmezse Allah korusun öyle bulucam yolumu ama bi yerdende Polis Akademisi için hazırlanıyorum ne olur ne olmaz dünya bu dönmeyeceğine güvenemezsin :D

Arkadaşlarınız ve Ailenizle iletişiminiz nasıldır ? :
Ailem ile on numara beş yıldız ama bu aralar fazla takmıyorlar beni büyüdüğüm için heralde :D

Örnek aldığınız kimse varmıdır ? :
Babamı örnek alırım ben.

Bankadaki tüm paranı hiç acımadan harcayacağın dükkan ? : Sony Center girdim mi çıkamam :D

Hangi mevsimi seversin ? : Kış yazı hiç sevmem.

En sevdiğin dondurma ? : Bu soruyu sorarken çok düşündünüz mü? :D

Röportaj Sistemi hakkındaki yorumlarınız nelerdir ? : Bu sistem on numara beş yıldız herkes bir birini tamış olur 2 senedir bu forumdayım kimse tanımaz beni :D

Ne tesadüf benimde. :D Forumda ne olursa okurum ama kitap okumayı sevmiyom. :D

Bak ya yönetim kısmına Ali abimi eklememişler Gravity: Bir numaradır, has adamdır, güvenmesini bilen adamdır, sağolasın Ali abi.

Aslında hiçbir mevsimi sevmemde pek Temmuz sevilmicek gibimi ya :D Öyle iyi bir ay görmedim ben. Temmuz,Eylül favorim

Ne tesadüf benimde. :D Forumda ne olursa okurum ama kitap okumayı sevmiyom. :D

Aynen mesela önüme 100 sayfalık teknoloji haberi koy hepsini okurum yani forum ortamında felan ama hayatta evde bir kitabı açıpda okumam :D

----------

Aslında hiçbir mevsimi sevmemde pek Temmuz sevilmicek gibimi ya :D Öyle iyi bir ay görmedim ben. Temmuz,Eylül favorim

Yok abi kış akar ya yazı hiç sevmiyorum nedense :D

Edit:Bu arada röportaj için çok teşekkürler.

O senin güzelliğin Yavuz'um teşekkür ederim.

Benimde yaz sıcaklarına hiç aram yok,şöylee bahar ayı olucak gidip pikniğini mangalını yapıcaksın,kış olucak sobada kestane kavurucaksın hay maşallahh :)

Geri