• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Xperia u veya Miro

dreamnreal

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
6 Mar 2010
Puanı
49
Teknosa'da xperia u 700 miro 600 lira. özellikleri bakımından U daha iyi tabiki ama bu 2 telefondan herhangi birine sahip birisi varsa avantaj-dezavantajlarından bahsedebilirse iyi olur. Mesela u'nun şarjı kaç gün gidiyor? Ben müziği mp3'ten dinlediğimden telefonu sadece internet ve arama amacıyla alıcam.Telefon alırken çok istediğim bir özellik iphone 4-4s gibi dikdörtgen bir yapıya sahip olması ve ovallik olmamasıydı. Aradığım özellikler bu 2 telefonda var. U modelini kullanan varsa yazarsa buraya çok sevinirim.

valla ben çok araştırdım uyu almaya karar vermiştim ama sar değeri 1,6 yazınca vazgeçip ace 2 aldım ama bu iki telefon arasından seçiceksen u yu al ama rami düşük bunların onuda söyleyim fazla kalmayabilir ram sana

Geri