• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

xRaye # Röportaj # 1 Mart 2014

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Muhabir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Muhabir

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Mar 2013
Puanı
143
maxigame-kirmizisiyah-logo.png

Adı Soyadı : Eray Keşbek

Yaşadığı Şehir : İzmir

Memleket : Mersin

Meslek : Öğrenci

Tuttuğu Takım : Galatasaray

Burcu Oğlak

lblwj.png

Hobileriniz : Futbol oynamak - Bilgisayarda takılmak - Sinemaya gitmek

Fobileriniz : Böcekler :D

Forumdaki İlk Nick'i : Silkroadmax zamanından beri takılırım ama kimseyle fazla sohbetim yok eski nickim Ekesbk di sanırım :D :D

Silkroad İle Tanışması :Ben 6.Sınıfa giderken dayım oynuyordu onun sayesinde başladım :D

MaxiGame'i hangi amaç ile kullanıyorsunuz ? :bişeler öğrenmek - eğlenmek

Nickinizi Nasıl Buldunuz ? : İsmimdeki harfleri değiştirdim falan bu çıktı ortaya başınada x koydum :D

Forumda ve Oyunlarda sizi kızdıran başlıca 3 kusurlu hareketi yazabilirmisiniz ? : Gereğinden fazla küfür - Dolandırıcılık - Kendini yüksek gören kişiler

Hangi Spor dalı ile uğraşıyorsunuz ve neden o spor dalını seçtin ? : Futbol nedenini bende bilmiyorum küçüklükten beri hep sevmişimdir :D

Herhangi bir ünlünün hayatını yaşamak isteseydiniz bu ünlü kim olurdu ve neden? : C.Ronaldo - Para , karizma , kızlar :D

Ne tür müzik dinlersiniz , en sevdiğiniz müzik'in ismi nedir ? :Tür farketmez benim için ama Gripin - Bir Cevabım varmı çok iyi gerçekten

Seyahat etmeyi severmisiniz , seyahat ettiğiniz yerler neresidir ? : Pek sevmem ama tatillerde Mersine seyahat ederim

Hayatınızda en çok gitmek,görmek istediğiniz yer neresidir ? : Paris e gitmeyi gerçekten isterim

lblwj.png

MaxiGame'de çalışan yönetimdeki kişiler hakkında yorumlarınız nelerdir?

Deepblue :Ümit abiyle özel konuşmam olmadı ama forumla gerçekten ilgileniyor ve insanlara çok yardım ediyor.

Terk-i Diyar : Kahraman abi biraz sert ama cana yakın geliyor bana :)

Antibiotic : Konuşmuşluğum yok fazla ama forum için değerli birisi :)

Intensify : Valla iyi bi kardeşimiz kendisini fazla tanımıyorum ama yorumları çok hoşuma gidiyor :)

Eternity : Kendisini pek fazla görmedim forumda sanırım denk gelmedik :D

lblwj.png

Yemek yapmayı biliyormusunuz ? : Biraz :D

En sevdiğiniz renk ? : Mavi

En sevdiğiniz film ? : LOTR Serisi

En sevdiğiniz kitap ve yazar ? : Yeni okuduğum Dan Brown - Cehennem

En sevdiğiniz özelliğiniz nedir ? :Okadar dikkatli düşünmemiştim ama arkadaşlarım ağır başlı olduğumu söylüyor sanırım bu :D

Yaptığınız en büyük çılgınlık ? : Arkadaşlarla beraber hocaları tuvalete kilitlemiştik sanırım o :D

Şu an ruhunun olmak istediği yer ? :Aklıma bişe gelmedi :D

Hayatta en çok kıymet verdiğin insan ? : Annem

Hayvan besliyor musunuz ? : Hayır

Karşı cinste hoşlandığın tip ? : Esmer :D

Benzetildiğiniz biri var mı ? : Kaleci Neuer

Aşk herşeyi affeder mi sizce ? : Hayır

Gelecek planlarınızı anlatırmısınız ? : iyi bir üniversite kazanmak öncelikli planlarımda.

Arkadaşlarınız ve Ailenizle iletişiminiz nasıldır ? : Kimseyle tartışmam kolay kolay ilişkilerim iyidir.

Örnek aldığınız kimse varmıdır ? : Şuanlık yok :D

Bankadaki tüm paranı hiç acımadan harcayacağın dükkan ? : D&R

Hangi mevsimi seversin ? :Yaz

En sevdiğin dondurma ? : Magnum - Beyaz :D

Röportaj Sistemi hakkındaki yorumlarınız nelerdir ? :Üyelerin birbirleri hakkında bişeler öğrenmeleri açısından güzel bişe bence.

Geri