• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

XxBLeacHxX # Röportaj # 28 Aralık 2013

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Muhabir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Muhabir

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Mar 2013
Puanı
143
maxigame-kirmizisiyah-logo.png

Adı Soyadı : Beyazıt Bestami Ongan

Yaşadığı Şehir : Ankara

Memleket : İskenderun

Meslek : Lise Mezunu, Pazarcı, Üniversite hazırlık modu

Tuttuğu Takım : BEŞİKTAŞ

Burcu: Terazi

lblwj.png

Hobileriniz : Şiir yazmak, müzik dinlemek, sigara ve kahve ikilisi.

Fobileriniz : Karşımda limon yenmesi

Forumdaki İlk Nick'i : XxBLeacHxX

Silkroad İle Tanışması : Orta okulda okulu asmıştım arkadaşım oynuyordu izledim bende girdim bir daha çıkamadım. :)

MaxiGame'i hangi amaç ile kullanıyorsunuz ? : Siber ailemle birlikte olmak için. :)

Nickinizi Nasıl Buldunuz ? : Anime karakterleri içerisinde en çok sevdiğim karakterdir.

Forumda ve Oyunlarda sizi kızdıran başlıca 3 kusurlu hareketi yazabilirmisiniz ? : Küfür, ukalalık ve kendini bilmezlik

Hangi Spor dalı ile uğraşıyorsunuz ve neden o spor dalını seçtin ? : Taekwon-do, çok şişmandım zayıflamak için gittim sonra bir yaşam tarzı haline geldi.

Herhangi bir ünlünün hayatını yaşamak isteseydiniz bu ünlü kim olurdu ve neden? : Can Yücel'in hayatını yaşamak istedim.

Ne tür müzik dinlersiniz , en sevdiğiniz müzik'in ismi nedir ? : Genedel slov ve arabesk severim. E Angara bebesiyiz birazda oyun havası. :)

Seyahat etmeyi severmisiniz , seyahat ettiğiniz yerler neresidir ? : Fazla sevmem açıkcası. Sadece İstanbul'a gittim.

Hayatınızda en çok gitmek,görmek istediğiniz yer neresidir ? : Kanada-Toronto

lblwj.png

MaxiGame'de çalışan yönetimdeki kişiler hakkında yorumlarınız nelerdir?

Deepblue : Sevdiğim bir abimdir. Sadece sanalda kalmayıp çayını içtiğim ve her zaman sevgi ve saygı ile andığım bir abimdir.

Terk-i Diyar : Yeri geldi mi tehlikeli ama bir o kadarda yufka yürekli, eğlenceli bir abimdir.

Antibiotic :

Intensify : Biricik kardeşim, forumda kendime en yakın bulduğum kişilerden birisi. :)

Eternity :

lblwj.png

Yemek yapmayı biliyormusunuz ? : En son çay demlediğim de hepimiz zehirlenmiştik. Mangal ve et yemeklerini çok güzel yaparım ama. :)

En sevdiğiniz renk ? : Siyah ve Beyaz. :) Bir de sevdiğim saç rengi olan Sarı. :)

En sevdiğiniz film ? : Film izlemem.

En sevdiğiniz kitap ve yazar ? : Bedirhan Gökçe, Can Yücel başta olmak üzere bütün şairler.

En sevdiğiniz özelliğiniz nedir ? : Sinirliyimdir ama bir o kadar da sevecenimdir. 1 insana kardeşim ve sevdiğim dediysem her zaman arkasında olurum.

Yaptığınız en büyük çılgınlık ? : Aşık olmak. :)

Şu an ruhunun olmak istediği yer ? : Sevdiğimin yanı. :)

Hayatta en çok kıymet verdiğin insan ? : Ecem

Hayvan besliyor musunuz ? : Kendimi saymazsam hayır. :)

Karşı cinste hoşlandığın tip ? : Adam olsun, delikanlı olsun her şekilde yanımda olsun bir de Beşiktaşlı olsun canım ona feda olsun. :)

Benzetildiğiniz biri var mı ? : Selçuk Balcı.

Aşk herşeyi affeder mi sizce ? : İhanet hariç her şeyi affeder.

Gelecek planlarınızı anlatırmısınız ? : İçinde sevdiğim olan her şey. :)

Arkadaşlarınız ve Ailenizle iletişiminiz nasıldır ? : Ailemle arkadaş, arkadaşlarımla ailem gibi içli dışlıyızdır. :)

Örnek aldığınız kimse varmıdır ? : Babam.

Bankadaki tüm paranı hiç acımadan harcayacağın dükkan ? : Bankada param yok ki. :)

Hangi mevsimi seversin ? : Kış.

En sevdiğin dondurma ? : Soğuk olanları severim. :)

Röportaj Sistemi hakkındaki yorumlarınız nelerdir ? : Çokta iyi olmuş, çokta güzel olmuş. :) Samimi bir ortam oluşmasını ve herkesin birbirini daha iyi tanımasını sağlayan hoş bir sistem bence.

Geri