• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yabancı Diziler

MaxiGame

I Robot
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
29 Kas 2010
Puanı
106
f0H1GlJ.png

Arkadaşlar yukarı görmüş olduğunuz diziler izlediğim ve izlemiş olduğum diziler. Son olarak "The Mentalist" adlı diziyi indiriyorum. Yukarıda gördüğünüz dizilerin birkaçı sadece bitmiş diğerleri devam etmekte olan diziler. Aslında asla bitmemiş diziye başlamazdım fakat arşivi geniş tutmak istiyorum.

Yukarıda gördüğünüz diziler dışında izlemesinden keyif alabileceğim dizileri önerebilir misiniz?

Ayrıca önerdiğiniz dizilerin "ismini ve kaç sezon, devam ediyormu etmiyormu" bunu da bildirirseniz sevinirim.

Moderatörün son düzenlenenleri:
The Strain 1.sezonda yeni dizi
Legends 1. sezonda yeni dizi
The Originals vampir günlüklerinin devam serisi gibi kökenler oynuyor çok sarar. 1. sezonu bitti devam ediyor

How I Met Your Mother - Sitcom komedi dizisi bölümleri 20 dakika toplamda 9 sezon ama bölümler normal dizi süresinin yarısı olduğundan 4.5 sezon diyebilirsin. Ayrıca dizi bitti. Bir de Shameless iyidir bu da komedi dizisi, 4 sezonu bitti 5. sezonu 2015'de çıkacaktı hatırladığım kadarıyla.

Supernatural
The Big Bang Theory
Penny Dreadful
Fringe
American Horror Story
How I Met Your Mother

Bunlar arasından kolay kolay beğenmeyeceğin çıkmaz :) Fringe dışında hepsi devam ediyor.

Extant - Salem - Penny Dreadful - Masters of Sex(+18) - The Strain - Under the Dome(Stephen King!!) - From Dusk till Dawn. Bu dönem izlediğim diziler bunlar.Tavsiye edilir!

kimse yazmamış galiba ama friends e de bi bak derim komedi dizisi 20 dk oluyor bolumlerı 10 sezondu galiba

the mentalist bütün ihtiyacını karşılayacak devamında sherlock izle. yine aynı tür.

Prison Break keşke bitmeseydi ya öylesine keyifle ve heyecanla izliyordumki çok kısa sürede bitirmiştim :)

Varmı başka önerisi olan gençler, not aldım hepsini :-*

Hakan Chuck öneririm eski bir dizi ama keyifli komedi-aksiyon içeren bir dizi sanırım 5.sezon olması lazım

Supernatural,
How i met your mother,(sanıtım 10 sezon sürmüştü 20şer dk.)
fringe(5sezon sürdü)

Beğeneceğini tahmin ediyorum. Bazıları sevmiyor ama Supernatural ilk bölümden hoşuma gitti:) İzlediğin anın etkisi diyorum sadece :)

Supernatural'i izlemeyene büyük laf söylerim ben o banko zaten saymayın onu :haha

the vampire diares izliyosan, mutlaka the originals izle ben vampir günlüklerini bıraktım sadece originals devam ediyorum artık 1 sezon 24 bölüm, 2. sezon eylül-ekim ayında :)
The Strain yine vampir dizisi, ama farklı bi bakış açışısıyla oldukça ilginç bi dizi hafif mitolojik onuda seversin bence, pazartesi günü 1.sezon 8.bölüm gelicek.
Kimse önermemiş mini dizi olarak The Fargo var çok iyi bi dizidir sadece 10 bölüm ona da bak mutlaka, ve eğer 2. dünya savaşı ile ilgileniyosan yine 10 bölümlük Band Of Brothers var en iyi 2. dünya savaşını yansıtan dizi/filmdir bence :)
House of Cards var bide Kevin spacey oynuyo çok severim bu diziyi bir senatörün amerika başkanı olmasını anlatıyo ve ne kadar kirli işler olduğunu politika da buda 2 sezon toplamda 20 küsür bölüm 3. sezonda aralıkta :)

The Originals izle derim TVD deki kökenlerin yaşamını detaylı anlatıyor.Sezon 2 bitti sanırım devam ediyor

Geri