• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yabancı Kızlar

DeePBLaCK

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Tem 2010
Puanı
6
Evet beyler tamamen ingilizcemi geliştirmek amaçlı olmakla beraber yabancı kızlarla nereden sohbet edebilirim bildiğiniz site var mı ? :D Kamera yok omegle vs. demeyin :D

niye sadece yabancı kızlar ? yabancı erkeklerde ingilizce konuşmuyor mu? :D

Ya beyler elalemin 15 yaşındaki kızı benden daha büyük gösteriyor anlamadım bu işi ben :D
Domuz eti yedikler için daha hızlı büyüyorlar.

Ayrıca ingilizceni geliştirmek istiyorsan öncelikle kız-erkek ayrımı yapmamalısın sonuçta amacın ingilizceni geliştirmek kız peşinde koşmak değil o yüzden o kadar önemli değil ayrıca sıfırdan başlıyorsan bazı mmorpg oyunlarda yabancı kişiler ile konuşarak geliştirebilirsin ki benim temelim öyle oluşmuştu ayrıca ileride veya şu anda olabilir hem sesli hem yazılı konuşmak istersen (görüntü yok) livemocha(reklam girerse editlersiniz) diye bir site var oradan yüzlerce ülkeden binlerce kişi ile iletişim kurabilirsin hem sadece ingilizce de yok bütün diller var çincesinden tut ispanyolcasına kadar v.b. kolay gelsin istersen ben de yardımcı olabilirim rikoudusage -> skype adresim :)

Domuz eti yedikler için daha hızlı büyüyorlar.

Ayrıca ingilizceni geliştirmek istiyorsan öncelikle kız-erkek ayrımı yapmamalısın sonuçta amacın ingilizceni geliştirmek kız peşinde koşmak değil o yüzden o kadar önemli değil ayrıca sıfırdan başlıyorsan bazı mmorpg oyunlarda yabancı kişiler ile konuşarak geliştirebilirsin ki benim temelim öyle oluşmuştu ayrıca ileride veya şu anda olabilir hem sesli hem yazılı konuşmak istersen (görüntü yok) livemocha(reklam girerse editlersiniz) diye bir site var oradan yüzlerce ülkeden binlerce kişi ile iletişim kurabilirsin hem sadece ingilizce de yok bütün diller var çincesinden tut ispanyolcasına kadar v.b. kolay gelsin istersen ben de yardımcı olabilirim rikoudusage -> skype adresim :)
Ekliyorum seni skypetan :D erkekler doğru düzgün muhabbet etse ederim durmadan küfür ediyo namussuzlar dalga geçiyorlar bide düzgün yazamayınca :D :D

Eğer ingilizce geliştirmek istiyorsan net üzerinde setleri var bir çok dil için mevcut indir evde kendini geliştirirsin rahat bir şekilde sonrada hipenpal gibi sitelerde ingilizceni pekiştirirsin.

İngilizce geliştirmek istiyorsan erkekle konuş bence en azından küfürde öğretirsin :D

Geri