• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yağ Bezesi Lipom

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Penia
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Penia

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
6 Mar 2011
Puanı
12
Beyler yanağımda çıkmıştı antiboyotik kullandım küçüldü. Aldırma gereği duymadım bu yüzden ama kasimin dibinde çıktı ve ağrı sancı yapıyor baya şisti. Sanırım iltihaplandı çokta kötü duruyor. Dışarı çıkamıyorum nerdeyse ağrısı da ayrı bişey zaten. Daha önce ameliyatla aldırmış olan veya çevresinde böyle bişey yaşayan varsa yorum atarsa sevinirim. Ameliyat sonrası dikislerden dolayı nasıl bir iz kalıyor merak ediyorum.

Geri