• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yağ Bezesi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Penia
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Penia

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
6 Mar 2011
Puanı
12
Öncelikle selamun aleyküm beyler,
Gözümün çevresinde yağ bezesi oluştu. Yani ucu yok ama şiş baya, bundan nasıl kurtulabilirim? Belki daha önce başına gelen olmuştur, nasıl kurtulduğunu anlatırsa valla çok makbule geçer.

Bir konu açmışsın, bir soru sormuşsun. Efendi gibi cevap veriyoruz yine de yaranamıyoruz arkadaş ya. Kolay gelsin birader sana. Bezenin üstüne okunmuş pirinç koy geçer.
Lan Hakan ben Kağan. Ciddi olamazsın derken dalga amaçlı değildi şaşırdım ondan dedim mal mısın :D

Bizim arkadaşın burnunda vardı öyle bir şey 2 yöntemi varmış galiba ya yakarak alıyorlarmış ya dondurup düşmesini bekliyorlarmış. Aynısı göz için geçerli midir bilemem gerçi.

Bizim arkadaşın burnunda vardı öyle bir şey 2 yöntemi varmış galiba ya yakarak alıyorlarmış ya dondurup düşmesini bekliyorlarmış. Aynısı göz için geçerli midir bilemem gerçi.
Ya sivilce gibi ama ucu yok ne kadar sıkarsan sık patlamıyo. Daha önce toplu iğne ile ucunu delerek içini boşaltmıştım ancak şimdi olmuyo sadece kan çıkıyo umarım bilen birisi vardır.

Ya sivilce gibi ama ucu yok ne kadar sıkarsan sık patlamıyo. Daha önce toplu iğne ile ucunu delerek içini boşaltmıştım ancak şimdi olmuyo sadece kan çıkıyo umarım bilen birisi vardır.

Benim arkadaşımda da vardı, gözünün alt kısmında. O da senin yaptığın gibi patlatmıştı sanırım iğne ile ama daha sonra çıkmadı onda. Sen en iyisi git bir doktora görün, en sağlıklı bilgiyi o vericek sonuçta :)

Benim arkadaşımda da vardı, gözünün alt kısmında. O da senin yaptığın gibi patlatmıştı sanırım iğne ile ama daha sonra çıkmadı onda. Sen en iyisi git bir doktora görün, en sağlıklı bilgiyi o vericek sonuçta :)
Aynen öyle yapcam mustafa mıydı isim :D

bendede var burnumun etrafında sıkıntı çıkarmıyo

Genelde yazın çok çıkar terden. Benimde çıkıyor saçımı kestirmeye gittiğimde kuaförüme hallettiriyorum toplu iğneyle alıyor hafif kanıyor 2-3günde yarası kalıyor ama geçiyor yani.

Geri