• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yağmurlu alıcam güzelmi ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Rhydon
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Şekil olarak çok hoş duruyor hatta bir an bende mi alsam diye düşünmedim değil. Ama arkadaşın da dediği gibi sanki biraz üşütür gibi :) Yaz yağmurları derler o tip sıcak yağmurlarda hem şık hem koruyucu olur ama ekim-nisan arasına pek tavsiye etmem ben almaktan vaz geçtim yaza doğru düşünebilirim benzer birşey

Şekil olarak çok hoş duruyor hatta bir an bende mi alsam diye düşünmedim değil. Ama arkadaşın da dediği gibi sanki biraz üşütür gibi :) Yaz yağmurları derler o tip sıcak yağmurlarda hem şık hem koruyucu olur ama ekim-nisan arasına pek tavsiye etmem ben almaktan vaz geçtim yaza doğru düşünebilirim benzer birşey

Şimdi kullanmıcam tükenir diye korkuyorum çok hoşuma gitti arkadan görünüşü felen :)

Geri