• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yalın İnternet Önerebilceğiniz Uygun Fiyat

Satisfaction

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
10 Mar 2010
Puanı
106
Herkeze iyi bayramlar suanki internet ve telefon hizmetimi kapatıp yalın (telsiz net) e gecmek istiyorum.teknik destek acıdan olan bi firma olmasını istiyorum.hızı 8mpbs ye kadar da olabilir yaygın kullanmayacagım.

Doping kesinlikle önermiyorum bundan 1.5 2 yıl önce bağlattım ama kurtulmak için ne zorluklar çektim.

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Gönderildi.

Doping kesinlikle önermiyorum bundan 1.5 2 yıl önce bağlattım ama kurtulmak için ne zorluklar çektim.

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Gönderildi.
Gayet kullanışlı bence :S hiç sorun yaşamadım , birde arkadaş teknik destek açısından da iyi bir şirket istiyor ben gece 11-12 gibi geceleri arıyordum ve online işlemler sayfasındada canlı destek mevcut

Gayet kullanışlı bence :S hiç sorun yaşamadım , birde arkadaş teknik destek açısından da iyi bir şirket istiyor ben gece 11-12 gibi geceleri arıyordum ve online işlemler sayfasındada canlı destek mevcut

Güldüm valla :) Saatler boyu teknik desteğe ulaşmaya çalışırdım ama telefonu bile açmazlardı. İnternet desen o derece yani zaten hepsi ttnet altyapısı kullanıyor. Kurtuldum çok şükür ve ttnet devam :)

Güldüm valla :) Saatler boyu teknik desteğe ulaşmaya çalışırdım ama telefonu bile açmazlardı. İnternet desen o derece yani zaten hepsi ttnet altyapısı kullanıyor. Kurtuldum çok şükür ve ttnet devam :)
Hiç kesinti yaşamadım , teknik destekte de problem yaşamadım ve şuanda aramama bile gerek yok canlı destek var online işlemlerde , bende ttnet de idim onu kapattırınca 100 gb geçince 1 mb düşmeyen internet aradım ve gayet kullanılışlı hiç bir sıkıntı yaşamıyorum

ttnet e şükür çektiğine göre baya bi kötü :haha

Ayrıca teknik desteği kötü diyosanız ttnet ten cok alısıgım 2hafta netimin gelmemesine.

Son düzenleme:
Geri