• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

yanlış anlaşılma!

AnyThngInMyx

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Mar 2011
Puanı
2
Merhaba arkadaşlar,

Burdan yarro nickli bir arkadaşımız oyunda beni eklemişti. Yaptığı terbiyesizliğe cidden inanamadım.
Öncelikle şunu söyliyeyim buradaki bazı arkadaşlarımızın oyununa gelemeyebilirim yada bir şey sormuş ise cevap veremeye bilirim nedeni bilgisayar başında olamamam ve ya film izliyor oluşumdur.
Bu arkadaşımızada cevap vericektim ama kendileri sinirlenmiş ve silmiş sanırım rica ediyorum bu tür davranışlarda bulunacak arkadaşlar eklemesinler.(olayı 1 saat sonra fark ettim)
Bir de bu laflarından sonra bana bebe demesi cidden çok şaşırtıcı.
m34gw.png

Son düzenleme:
Burda zaten söylemek istediğim şey bazı arkadaşlarımızda davet atıyor kabul edemiyorum genelde hesabım açık haldedir ama dizi,film ve ya dışarda olabilirim yanlış anlaşılma olmasın bir daha bu durum yaşanmasın diye açtım bu konuyu yoksa küfürlerini umursadığım yok muhtemelen yaşı küçük ignoreladım zaten. Beyni ile düşünen her türlü arkadaşımız ekliyebilir keyifle oyun atarım.

Geri