• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yanlışlıkla kıza tersi koydum ya la.

XxBLeacHxX

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
8 May 2011
Puanı
151
Dershanede ÇOCUĞUN(un) teki arkamdan "Şeyinin davasında" diye laf söylemiş benim hatuna. Benim kıza sordum kızda şöyle bir cevap attı "Benin senin ne olduğunu biliyorum kimin ne dediği önemli değil." Şu an biraz kafam güzel bende bu mesajın sadece ilk kısmını okumuşum yani "Benin senin ne olduğunu biliyorum." Kıza koydum tersi bir daha görüşmeyelim diye. Şans yok abi şans yok bende kumarda da kazanamıyorum, her gün düzenli sabah akşam duşta alıyorum. Esra Erol'a çıkacağım sonunda. :D

Çevir ordan bir daha dövüşmeyelim diyecektim de ne bileyim sıva bir şekilde :D

başlığı gördüğümde aklıma şu geldi nedense :D

"sevgili haydar hocam, ben 17 yaşında genç bir kızım ve internette tanıştığım bir erkekle sevgili olduk. o beni seviyormuş, bende onu seviyorum. bir güne beni ailesi ile tanıştırmak üzere evine davet etti bende onu çok sevdiğim için hiç düşünmeden kabul ettim ve belirlediğimiz zamanda erkek arkadaşımın evindeydim. ancak evde ailesi yoktu ve ikimiz yalnızdık. erkek arkadaşım bana birazdan gelirler dedi. odasında oturmamızı tavsiye etti ve kola içer misin diye sordu. bende odasına geçerek içerim dedim ve kolalarımızı karşılıklı yudumlarken erkek arkadaşım birden uyumaya başladı. çok korktum, sizce erkek arkadaşımın rahatsızlığı nedir, neden uyudu yada bayıldı? teşekkürler."

"sevgili haydar hocam, ben 17 yaşında genç bir kızım ve internette tanıştığım bir erkekle sevgili olduk. o beni seviyormuş, bende onu seviyorum. bir güne beni ailesi ile tanıştırmak üzere evine davet etti bende onu çok sevdiğim için hiç düşünmeden kabul ettim ve belirlediğimiz zamanda erkek arkadaşımın evindeydim. ancak evde ailesi yoktu ve ikimiz yalnızdık. erkek arkadaşım bana birazdan gelirler dedi. odasında oturmamızı tavsiye etti ve kola içer misin diye sordu. bende odasına geçerek içerim dedim ve kolalarımızı karşılıklı yudumlarken erkek arkadaşım birden uyumaya başladı. çok korktum, sizce erkek arkadaşımın rahatsızlığı nedir, neden uyudu yada bayıldı? teşekkürler."
Cevap : Kızım Anan seni Kadir gecesinde Dünyaya getirmiş. :D

Çevir ordan bir daha dövüşmeyelim diyecektim de ne bileyim sıva bir şekilde :D

Mesajı yanlış anladım desem "Mal." diyecek, bozuntuya vermesem postayı koydum. Bence ben sıvama işlemiyle birlikte şemsiye misyonunu tamamladım. :D

----------

Nereden esti şimdi. :D Göya aşk acısı çekecem çektirmiyonuz da :D

Bende Kızla Aramı Bozdummmmm :( Başka Kızın Biri Bana Tavlada Artizlik Yaptı Rekabet Okudu Sonra Oynadım Kızı 5-0 Yendim Ama :D Kızın Sevmediği Kızmış :D Ondan Benimle Küstü :D Lanet Olsun yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Oynamaz Olaydımmm

Bende Kızla Aramı Bozdummmmm :( Başka Kızın Biri Bana Tavlada Artizlik Yaptı Rekabet Okudu Sonra Oynadım Kızı 5-0 Yendim Ama :D Kızın Sevmediği Kızmış :D Ondan Benimle Küstü :D Lanet Olsun yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Oynamaz Olaydımmm

Beterin beteri varmış. :D

----------

Haha seni duş kesmez başka yöntemler ara. :D

Şelalenin altında yıkanmayı düşünüyorum ama bende ki şans kuraklık olur o zamanda. :D

bu forumun en çok bu yanını seviyorum bu kız konuları bi türlü bitmiyor :D

Bende kantinde kızın tekine dönerken yanlislikla dirsek atmistim basligi okuyunca aklima o geldi :D

Bence doğruyu söyle, kafam güzeldi sadece ilk kısmı okuyup cevap atmışım vs dersin. Kız zaten ben senin ne olduğunu biliyorum demiş yani sana güveniyor. Doğruyu söylemek her zaman iyidir, umarım durumu kurtarırsın :beer

Laynnnnnnnn :D Kızdan Özür Dilerim Barıştık Ama Bir Şart Koyduuuuuuuu Fenerbahçe Atkısı Takıcaksın Dedin Ya La Fanatik Gs'li Olduğumu Bile Bile :D Ne Yapacağım Yardım Edin Ne Olur :D :D Help meeeeee

Bir Beşiktaş taraftarı olarak (hastalık derecesinde) hiç bir kız Beşiktaş'ım önüne geçemez. :)

Bir Beşiktaş taraftarı olarak (hastalık derecesinde) hiç bir kız Beşiktaş'ım önüne geçemez. :)

Bu bile mi?

1369727340505.jpg

1369727396975.jpg

Geri