• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yapılandırma hakkında

Hangisi Olmalı?

• Kullanılan toplam oy
    10
  • Anket kapatılmış .
Aktiflik
K.Tarihi
13 Ocak 2011
Puanı
0
Silkroadda karakter açacağım fakat karar veremedim.Karakter full int s/s olacak.Build olarak light/cold/bicheon mu olmalu yoksa fire/cold/bicheon mu?Eğer neden olacaklarınıda yazarsanız sevinirim.

fire cold bic tam uygun nedeni ise daha defansif light magica dayalı hemde

Bence Fire.Çünkü zaten attak konusunda firenin nukeleri Lighttan hertürlü daha fazla vuruyor ve böylelikle lighttaki damage skilli açığını azda olsa kapıyor + mag defansı yüksek + sen pvpde nuke kullanmıyosun zaten pek.Yani phy attakada ihtiyacın var buda firede mevcut zaten.Hertürlü Fire bence

Fire Cold Bicheon

sürekli snowa gerek duyan bir build olsada pvp de süper pvp yapar zayıf noktası str blade,warior diye düşünüyorum

Geri