• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yara izi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hocam sen trafik kazası geçirmişsin hala forum peşindesin :D
Git doktora o düzeltsin yüzünü.
Yoksa bugta kalır ölene kadar izi çıkmaz bak :D

hocam krem veriyolar benim bildiğim bi doktora görün mesela küçükken damdan düştüm çenemde kuzeyin yara izi gibi bi iz var eskiden olduğu için düzeltemedik pek :D daha doğrusu düz değil la böyle c şeklinde yarısı çenemin gözükür tarafında yarısı alt tarafında kalıyo saçma sapan bişey :D ama bu izler kabuk bağlayıp geçicek gibi gözüküyo

Son düzenleme:
Fondoten kapatır ama bayan gibi makyaj yapman gerekicek buda iyi olur kurutur ve erken kabuk bağlar yaran.

Ancak büyük geçmiş olsun verilmiş sadakanız varmış merakımdan soruyorum bu sağlam arabanın markası neydi ?

hastane diyosunda la bu o kadar ağır bi yara değilki düştüm desen bile normal karşılarlar :D

Fondoten kapatır ama bayan gibi makyaj yapman gerekicek buda iyi olur kurutur ve erken kabuk bağlar yaran.

Ancak büyük geçmiş olsun verilmiş sadakanız varmış merakımdan soruyorum bu sağlam arabanın markası neydi ?
Hava yağmurlu 120 yle giderken süspansiyonlu camlar yüzünden sayın şoförümüz hızlı gittiğimiz anlayamıyo lastikler kabak hafif bi viraja girdik araba savurmaya başladı :) Arabada opel tigra 99 model 1.6 motor :D

----------

hastaneye gitmemem gerek :)
:D :D :D :D Neden :D Polis abiler içeri mi atar :D[/QUOTE]Şoförün başı yanabilir güzel kardeşim o yüzden

Hava yağmurlu 120 yle giderken süspansiyonlu camlar yüzünden sayın şoförümüz hızlı gittiğimiz anlayamıyo lastikler kabak hafif bi viraja girdik araba savurmaya başladı :) Arabada opel tigra 99 model 1.6 motor :D

Anladım panoramic cam varmış demekki tigralarda spor araba oldugu için zannedersem tabiki panoramic cam demek istediysen :)

Büyük geçmiş olsun tekrardan.

Anladım panoramic cam varmış demekki tigralarda spor araba oldugu için zannedersem tabiki panoramic cam demek istediysen :)

Büyük geçmiş olsun tekrardan.
Allah Razı olsun o pert arabadan sağ çıkmayı geçtim kırıksız falan çıktığımıza şükrediyoruz

Ayrıca hastane diyen arkadaşlar iş karışık olduğu için kafamda yarık elimde delik ve yüzümde ki o izlere rağmen hastaneye gitmiyorum. Zaten sağlık meslek okuduğumuz için evimizde pansuman malzemeleri var.

geçer kardeşim kafana pek fazla takma benim bacağımda motor egsozuna yapışmışdı bildiğin deriyi aldı götürdü daha beterdi yani :D ama 1 2 yıl içerisinde geçti izi falan kalmadı

Doktora gittiğinde hiç birşey olmaz sürücünüzede birşey olmaz en fazla ne oldu die sorar kaza geçirdim dersin olur biter.

İlla gitmicem diyorsan eczaneden krem al (bepanthen plus ) tavsiye ederim. Ve yarayı dezenfekte etmek gerekli.

Ama dediğim gibi bir dermatoloji uzmanına gidersen sana en fazla krem verir.

Büyük ihtimal şofor 18 yaşından küçük bu yüzden hastaneye gitmiyorlar ve sadece kendilerine zarar veriyorlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri